Uvítanie
Slovo na úvod
Diskusné fórum
  » o anjelikoch
  » o všeličom
Poradenské fórum
Naše anjeliky
Skúsenosti a príbehy
Môj príbeh
Odborné názvy
Ako pomôcť?
Okno poznania
Nebeská záhrada
Naše detičky
  » diskusné fórum
  » poradenské fórum
Básne
Literatúra
Poslali ste nám
články z tlače
Zaujímavé stránky
Finančný príspevok
     
 
 

  Diskusné fórum o anjelikoch je venované našim zosnulým deťom - našim anjelikom a ich rodičom,
či všetkým milým ľuďom, ktorí sa chcú podeliť o svoju neľahkú životnú skúsenosť straty dieťatka.
.. Podelená bolesť je polovičnou bolesťou ..                              


    |     Nový príspevok    |     Prehľad    |     Hľadať    |        

  Titel  Autor  Datum 
 pro Ivetku
 Radka   17.03.2011   10:05:14 
 RE: pro Ivetku
 Iveta   21.03.2011   15:02:01 
 RE: pro Ivetku
 barbora a roman   17.03.2011   18:11:56 
 RE: pro Ivetku
 mirka   17.03.2011   10:15:59 

  Titel : pro Ivetku
Autor: Radka  ()     Datum:  17.03.2011 10:05:14

Gratuluji z celého srdce!!! Prosím, uvař si čaj pro těhulky, já počkám..potom jen čti. Už máš čajík? Pohlaď prosím i za mě to maličké, co nosíš pod svým srdcem a raduj se!!!! Máš andílky v nebi, máš miminko, které se má narodit. Prosím, prosím, prosím dávej mu sílu, aby přišlo za tebou, prosím odpust sama sobě, prosím, dopřej svým andílkům, ať mohou chránit svého sourozence, prosím, dej svému malému děťátku šanci, poznat svoji maminku a brát ji jako svého anděla. Jednou přijde čas, kdy svému děťátku povíš, jaké má ochránce, ale teď musíš svoje mimi přesvědčit, že láska, která tady čeká je to nejdůležitější, aby se narodilo.Nesmí se bát života, je příliš maličké, aby vědělo, že život není tak jednoduchý. To víš Ty..Dávej svému miminku jen sílu, přijmy ten obrovský dar. Bát se o svoje dítě - to je navždy...Je jedno, jak je velké..Máš velikou bolest, ale přijmutí daru nového života - dej šanci svému životu, dej šanci sama sobě - prosím....Začátek těhotensví, první chvíle života - to je moc těžké pro maminku, ale i pro miminko. Tvoje mimi Tě teď potřebuje, Tvoji andílci ho určitě ochraňují a nepřejí si víc, než vidět svoji maminku šťastnou.. Andílků je moc..Včera se našla Anička, přišla do nebe chvilku po naší Nelušce..moc to bolí..Vlastně tyhle dny jsou plné šíleností, plné nových andílků..Prosím za nás, maminky andílků, dej nám šanci se radovat z Tvého štěstí,dej nám možnost, radovat se s Tebou. Jestli je pro Tebe momentálně těžké číst tady smutné příběhy, nedovol sama sobě, chodit na tyto stránky, musíš se řídit jen svým instinktem. Nedopust, aby Tě ,,přeprala,,Tvoje bolest. Postav se tý potvoře!!Jestli chceš říct, že se mi to lehce řekne...ne....Vlastně jestli mám být upřimná, tak Ti závidím, ale v dobrým...Snad si nemusíme vysvětlovat svoje pocity....Ivetko, nad jsem Tě nijak neurazila, nebo se nedotkla Tvých citů - pocitů...znáš to...maminy andílků..láska, bolest, nechuť se nadechnout, spousta otázek...Moc už nepíšu, povídám si s Nelinkou, když tady čtu, povídám i každé mamince...Ale ..Není to doufám šílenství, oslovovat někoho, kdo má přesné pojmenování toho, co cítím...povídám, nepíšu, beru si sílu z vět, které píšou ostatní maminky...Ivetko, věřím..Prosím za nás, maminky, prosím z celého srdce, dovol sama sobě, poznat štěstí, lásku..Láska bolí, láska k děťátku je ten největší dar..Promiň, jestli tady píšu hlouposti, promiň chyby, promiň....Opatruj svoje maličké, pohlaď, prosím svůj poklad i za mě...No a nezapomeň dát vědět,..ahojky Radka,maminka Nelinky..

  Odpovedať na príspevok
 Vaše meno:
 E-mail:
 Názov príspevku: