Uvítanie
Slovo na úvod
Diskusné fórum
  » o anjelikoch
  » o všeličom
Poradenské fórum
Naše anjeliky
Skúsenosti a príbehy
Môj príbeh
Odborné názvy
Ako pomôcť?
Okno poznania
Nebeská záhrada
Naše detičky
  » diskusné fórum
  » poradenské fórum
Básne
Literatúra
Poslali ste nám
články z tlače
Zaujímavé stránky
Finančný príspevok
     
 
 

  Diskusné fórum o anjelikoch je venované našim zosnulým deťom - našim anjelikom a ich rodičom,
či všetkým milým ľuďom, ktorí sa chcú podeliť o svoju neľahkú životnú skúsenosť straty dieťatka.
.. Podelená bolesť je polovičnou bolesťou ..                              


    |     Nový príspevok    |     Prehľad    |     Hľadať    |        

  Titel  Autor  Datum 
 PATRIK- PROSIM O POMOC
 evita   13.07.2011   23:41:24 
 RE: PATRIK- PROSIM O POMOC
 Evitass   14.07.2011   01:06:08 
 RE: PATRIK- PROSIM O POMOC
 Kacena   14.07.2011   10:04:13 
 RE: PATRIK- PROSIM O POMOC
 Jana   14.07.2011   11:37:48 

  Titel : PATRIK- PROSIM O POMOC
Autor: evita  ()     Datum:  13.07.2011 23:41:24

MILE MAMICKY...PRISLA SOM PORPOSIT O POMOC...PRE CHLAPCEKA KTORY BOJUJE UZ DLLLHO PREDLHO O SVOJE ZDRAVIE A ZIVOT...

Môj synček Patrik Bielik sa narodil 28.8.2009 ako naše druhé dieťa. Pôrod prebehol normálne a maličký sa narodil ako “zdravé” a životaschopné bábätko. Na tretí deň po pôrode sa mu zamotalo tenké črevo a v kritickom stave ho previezli z Trenčína do Bratislavy, kde ho hneď operovali. Toto trápenie však neskončilo a maličkého Paťka museli operovať ešte päť krát. Črevo sa však nepodarilo zachrániť a museli ho celé odstrániť. Zostalo mu asi 5 cm tenkého čreva a lekári mu v tomto ťažkom období dávali len 1% nádej na prežitie. Táto situácia bola psychicky a fyzicky veľmi náročná pre celú rodinu a ťažko sme prijímali každú novú správu o zdravotnom stave nášho chlapčeka. Lekári zistili, že Paťko sa narodil len s jednou obličkou, ktorá mu v 4 mesiacoch života zlyhala a preto musí brať veľmi veľa liekov, aby mohol malý organizmus fungovať. V 9.mesiacoch sa mu následkom užívania silných liekov zlomili obe nožičky a mal ich dva mesiace v sádre a mesiac na závažiach. Myslíte si, že by to ktokoľvek z nás dospelých vydržal? Náš Paťko áno, je to malý hrdina a bojuje sám za seba celou silou..Keďže nemá tenké črevo, výživa mu ide parenterálne infúziou priamo do žily. Od narodenia žije v nemocnici bez svojich blízkych. Domov môže ísť len cez deň, v noci musí byť pod dohľadom lekárov v nemocnici, preto doma nikdy nespinkal, nepritúlil si svoje hračky, nepozeral sa so svojimi rodičmi na hviezdičky a nepobozkal sestričku na dobrú noc. Za Paťkom dochádzame denne do Trenčína z Nového Mesta nad Váhom, čo je finančne veľmi náročné. Momentálne máme dve šance predĺženie tenkého čreva, ktorá je veľmi riskantná a tieto zákroky majú vyššiu úspešnosť v zahraničí alebo transplantácia tenkého čreva, ktoré sa robí tiež iba v zahraničí. Ale bohužiaľ, všetko je o peniazoch a preto prosíme všetkých vás, pomôžte nám zakúpiť infúznu pumpu a perfuzor, cez ktorý by mu išli všetky lieky a výživa v domácom prostredí. Pomôžte Paťkovi vrátiť sa domov k rodičom. Všetky tieto pomôcky sú veľmi drahé a pomoc od úradov je v nedohľadne- môže to trvať aj viec ako rok, preto robíme zbierku a naozaj nám pomôže každé euro.. Ďakujem všetkým za pomoc a za čas, ktorý venovali prečítaniu si Paťkovho príbehu... Kto by chcel pomôcť číslo účtu je - 5812777002-5600. So srdca veľmi pekne ďakujeme! Miška Bieliková...

PS;TOTO SOM OKOPIROVALA S FACEBOOKOVEJ STRANKY KDE ZALOZILI PRE PATKA SKUPINU....BUDEM VAM VELMI VDACNA...NIE SOM Z RODINOU ANI PRIATELKA ANI PRIBUZNA ANI RODINA...SOM LEN ZENA KTORA MALA TO NESTASTIE ZAZIT PODOBNU BEZNADEJ A STRACH O SVOJE DIETA...BOHUZIAL MOJU DCERKU BY NEZACHRANILI ZIADNE PENIAZKY SVETA ANI OPERACIA ANI NIC PODOBE...NIKTO MI JU NIKDY NEVRATI...ALE RADA BY SOM BOLA AK BY PATKO MOHOL K SVOJEJ MAMINKE DOMOV DO TEPLEJ A MILUJUCEJ NARUCE...NECHCEM ABY TATO ZENAM,RODINA POZNALA TU BOLEST KTORU MY VSETKY TAK DOBRE POZNAME...

PS2;DENISKA DUFAM ZE MI PREPACIS TUTO TRUFALOST ZE SOM SI DOVOLILA PRIST PYTAT TAKTO POMOC,ALE JA DUFAM ZE SPOLOCNE POMOZEME JEDNEMU DIETATKU ABY SA NESTALO ANJELIKOM,ALE SLO SPINKAT DOMOV DO POSTIELKY XXX DAKUJEM!!!

  Odpovedať na príspevok
 Vaše meno:
 E-mail:
 Názov príspevku: