Uvítanie
Slovo na úvod
Diskusné fórum
  » o anjelikoch
  » o všeličom
Poradenské fórum
Naše anjeliky
Skúsenosti a príbehy
Môj príbeh
Odborné názvy
Ako pomôcť?
Okno poznania
Nebeská záhrada
Naše detičky
  » diskusné fórum
  » poradenské fórum
Básne
Literatúra
Poslali ste nám
články z tlače
Zaujímavé stránky
Finančný príspevok
     
 
 

  Diskusné fórum o anjelikoch je venované našim zosnulým deťom - našim anjelikom a ich rodičom,
či všetkým milým ľuďom, ktorí sa chcú podeliť o svoju neľahkú životnú skúsenosť straty dieťatka.
.. Podelená bolesť je polovičnou bolesťou ..                              


    |     Nový príspevok    |     Prehľad    |     Hľadať    |        

  Titel  Autor  Datum 
 Môj anjelik Sofinka
 Gabina   22.07.2011   12:03:41 
 RE: Môj anjelik Sofinka
 Gabi   30.07.2011   14:59:58 
 RE: Môj anjelik Sofinka
 Gabina   01.08.2011   15:27:50 
 RE: Môj anjelik Sofinka
 radka   23.07.2011   23:31:29 
 RE: Môj anjelik Sofinka
 mirka   22.07.2011   17:21:46 
 RE: Môj anjelik Sofinka
 Gabina   23.07.2011   10:06:26 
 RE: Môj anjelik Sofinka
 zuzana+peto   22.07.2011   12:24:32 
 RE: Môj anjelik Sofinka
 Gabina   23.07.2011   09:57:02 
 RE: Môj anjelik Sofinka
 Lucy   22.07.2011   22:40:25 
 RE: Môj anjelik Sofinka
 Gabina   23.07.2011   10:09:07 

  Titel : RE: Môj anjelik Sofinka
Autor: zuzana+peto  ()     Datum:  22.07.2011 12:24:32

Ahoj Gabika, viem presne, co citis,co prezivas.....Je mi to tak strasne luto.Presne to iste som zazila aj ja.Az nemozem tomu uverit kolko nahod a zhod je v nasich zivotnych pribehoch. Ako by som tento clanok napisala ja. Mame vela spolocneho. Moja dcerka sa vola tiez Sofinka. Tiez som prestala citit pohyby, resp. ze sa menej hybe. Narodila sa v 35 tt, tiez 24.5.2010,cize rok pred Tvojou Sofinkou. Na tomto svete bola len tri hodinky a odisla do neba ako anjelik. Narodila sa s tazkou anemiou, hemoglobin 24. Pravdepodobna pricina fetomaterialne krvacanie, cize vykrvacala do mojho krvneho obehu. Gabika nepochopime to nikdy.Len to musime prijat ako sucast svojho zivota a naucit sa s tym zit. Mas pravdu je to najhorsia vec, pochovat vlastne dieta. Drz sa moja a ver, ze sa raz vsetko k dobremu obrati, ze raz aj nam vyjde slniecko na oblohu. Teraz je to pre teba este velmi, velmi cerstve. Ale ver, ze Sofinka bude vasim ochrancom v nebi a urcito Vam vyprosi babatko, ked bude na to vhodny cas. Nam nasa Sofinka tiez vyprosila, presne na vyrocie. Cakam babatko , som v 14 -tom tyzdni, zatial je vsetko v poriadku. Ale potom, co som prezila a co prezili druhi, viem, ze to este nic neznamena, viem, ze sme este nevyhrali, viem , ze mame pred sebou este dlhu a trnistu cestu. Jedine , co nam zostava je viera a nadej. Gabika prajem vela sil na zvladnutie tak tazkeho zivotneho obdobia. Zuzana

  Odpovedať na príspevok
 Vaše meno:
 E-mail:
 Názov príspevku: