Uvítanie
Slovo na úvod
Diskusné fórum
  » o anjelikoch
  » o všeličom
Poradenské fórum
Naše anjeliky
Skúsenosti a príbehy
Môj príbeh
Odborné názvy
Ako pomôcť?
Okno poznania
Nebeská záhrada
Naše detičky
  » diskusné fórum
  » poradenské fórum
Básne
Literatúra
Poslali ste nám
články z tlače
Zaujímavé stránky
Finančný príspevok
     
 
 

  Diskusné fórum o anjelikoch je venované našim zosnulým deťom - našim anjelikom a ich rodičom,
či všetkým milým ľuďom, ktorí sa chcú podeliť o svoju neľahkú životnú skúsenosť straty dieťatka.
.. Podelená bolesť je polovičnou bolesťou ..                              


    |     Nový príspevok    |     Prehľad    |     Hľadať    |        

  Titel  Autor  Datum 
 Môj anjelik je v nebíčku
 Alena   02.09.2011   09:47:47 
 RE: Môj anjelik je v nebíčku
 ada   03.09.2011   14:51:48 
 RE: Môj anjelik je v nebíčku
 Gabina   02.09.2011   13:45:39 
 RE: Môj anjelik je v nebíčku
 Jana   04.09.2011   07:59:48 
 RE: Môj anjelik je v nebíčku
 Gabina   04.09.2011   09:11:36 
 RE: Môj anjelik je v nebíčku
 Jana   04.09.2011   21:20:14 
 RE: Môj anjelik je v nebíčku
 Gabina   05.09.2011   14:58:54 
 RE: Môj anjelik je v nebíčku
 Betty   11.10.2011   19:06:12 
 RE: Môj anjelik je v nebíčku
 andreachy   02.09.2011   20:12:30 
 RE: Môj anjelik je v nebíčku
 lulu   02.09.2011   22:54:21 
 RE: Môj anjelik je v nebíčku
 Gabina   03.09.2011   08:12:04 
 RE: Môj anjelik je v nebíčku
 lenka a mato   03.09.2011   08:47:33 
 RE: Môj anjelik je v nebíčku
 zuzana+peto   06.09.2011   02:08:04 

  Titel : Môj anjelik je v nebíčku
Autor: Alena  ()     Datum:  02.09.2011 09:47:47

Dobrý deň, momentálne prežívam tie najhoršie dni v mojom živote, je mi až tak zle a tá bolesť, ktorú prežívam si vie predstaviť len tá žena ktorá to tiež prežila.Celý týždeň som sa nemala dobre a mávala som nad ránom silné krče, brala som to ako zastavné vetry lebo som mala aj zápchu ale potom prišlo krvácanie ajs bolesťami. Bola som v 10 týždni tehotenstva keď prišla po mňa sanitka a odviezli ma na pohotovosť. Večer mi robili sono a povedali mi čo ma čaká, že ak tam prebehne akcia srdca nedá sa nič urobiť, a ak tam bude šanca budú sa snažiť mi udržať tehotenstvo. Pichli mi injekciu proti bolesti a krvácaniu, celú noc som nespala plakala som a modlila sa aby ma môj anjelik neopúšťal. Na druhý deň ráno som sa zobudila. Lenže ja som už vedela že je zle po príchode na záchod ma čakala krvavá vložka, ešte stále som dúfala niekde vo svojom srdiečku že to zle nedopadne. Po vizite som išla na dalšie sono kde mi doktor surovým spôsobom oznámil že nieje žiadna akcia srdca a musím ísť na zákrok je to taká strašná bolesť, v tom momente som chcela aj ja zomrieť. Musela som ísť na interné aby mi urobili EKG a čakala som na zákrok, bolesti boli ešte horšie, plakala som a snažila som sa rozlúčiť s mojím bábetkom aj keď už mrtvym. Bolo to veľmi ťažké no ešte ťahšie pre mňa bolo ked mi na izbu strčili Ženu s novorodeniatkom, volá sa Miško a bol taký krásny , nádherný a mne bolo ešte horšie nechcelo sa mi ani žiť. Po zákroku som spala dve hodiny potom som sa prebrala s bolesťou v hrudi, cítila som sa taká prádzna. Trebalo mi ísť na záchod a tak som vstala z postele zašpinila som všetko čo sa len dalo krv priam zo mňa len tak vyletela po príchode sestrička na mňa nazjapala prečo neležím a mne bolo tak ťažko a smutno. Na daľší deň vizita prišiel primár, pýtala som sa ho ako mi dopadli krvné testy a prečo sa to valstne stalo nikto mi nič nepovedal nič som nevedela len to že som prišla o maličké. Od primára mi bolo poevdané že každý doktor má na to svoj názor a on mi ten svoj nebude hovoriť, že všetko sa dozviem od môjho gynekologa. Prepustili ma a prišla som domov je to už 4 deň, ale každý deň bojujem s tým aby som sa nezbláznila plačem a nedokážem ani jesť ani spať. Stále myslím na to malé. Ako mu mám odpusitť a zároveň poďakovať že si tak vybralo ma opustiť, len aby sme netrpeli obidvaja, príroda vie byť riadne krutá, Ked vám zoberie niečo čo ste tak veľmi lúbili a tešili sa na to. Viem už je v nebíčku, a je mu dobre netrpí, chápem že bolo choré, že by sa mohlo narodiť buď mrtve alebo postihnuté, ale neviem si stále odpusiť sama sebe. Stále sa obviňujem že som ho zabila, že som sa oňho dosť nestarala keď bolo v mojom brušku ja len dúfam, že mi dokáže odpustiť a ja tiež potrebujem odpusiť jemu, že odišlo tak rýchlo...Ale veľmi ho budem milovať, môjho najelika..

  Odpovedať na príspevok
 Vaše meno:
 E-mail:
 Názov príspevku: