Uvítanie
Slovo na úvod
Diskusné fórum
  » o anjelikoch
  » o všeličom
Poradenské fórum
Naše anjeliky
Skúsenosti a príbehy
Môj príbeh
Odborné názvy
Ako pomôcť?
Okno poznania
Nebeská záhrada
Naše detičky
  » diskusné fórum
  » poradenské fórum
Básne
Literatúra
Poslali ste nám
články z tlače
Zaujímavé stránky
Finančný príspevok
     
 
 

  Diskusné fórum o anjelikoch je venované našim zosnulým deťom - našim anjelikom a ich rodičom,
či všetkým milým ľuďom, ktorí sa chcú podeliť o svoju neľahkú životnú skúsenosť straty dieťatka.
.. Podelená bolesť je polovičnou bolesťou ..                              


    |     Nový príspevok    |     Prehľad    |     Hľadať    |        

  Titel  Autor  Datum 
 Nas maly Thomas
 Mirka   30.09.2011   15:06:50 
 RE: Nas maly Thomas
 Betty   10.10.2011   18:48:22 
 RE: Nas maly Thomas
 Mirka   11.10.2011   12:52:41 
 RE: Nas maly Thomas
 Gabina   04.10.2011   10:31:23 
 RE: Nas maly Thomas
 Zuzana   01.10.2011   19:20:25 
 RE: Nas maly Thomas
 Mira   01.10.2011   22:15:12 

  Titel : Nas maly Thomas
Autor: Mirka  ()     Datum:  30.09.2011 15:06:50

7meho novembra to budu 2 roky co sme prisli o nase prvorodene dietatko, narodil sa predcastne a bohusial nedostal sancu od zivota ani len bojovat.
Myslela som ze to je koniec, moja maminka bojovala s najhorsim stupnom rakoviny mozgu a vsetci sme vedeli ze tam ziadna sanca nie je, ako povedali doktori najviac do roka a do dna :((((
Po smrti nasho Thomasa nam odporucili rok cakat, no ja som otehotnela uz 6 tyzdnov po tom strasnom dni a verte mi vsetci boli v soku, neviem ci som verila ci nie ze vsetko dobre dopadne kedze mi srdce krvacalo nad chorobou mojej mamky.
V auguste sa nam narodil Liam - bohuzial svoju starku uz nestihol, rozlucila sa s nami 5 tyzdnov pred jeho narodenim.
Zmiesane pocity, radost z Liama a strasna bolest zo straty maminky i nasho pprvorodeneho synceka.
Ale zivot si to vzdy nejak zariadi, krasne ocka mojho syna, prvy usmev, ta nevyslovna laska ktora Vas ovlplyva. Po siestich mesiacoch som zistila ze som zas tehotna, o 4 tyzdne by tu mmal byt nas druhy syncek Oliver. Dufam Ze jeho starka a Thomas na nas davaju z nebicka pozor a vedia ze i ked tu nie su s nami strasne ich milujeme.
Co by som poradila vam vsetkym? Nevzdavajte to a ak mam byt uprimna som rada ze som nepocuvala ziadne rady doktorov kolko cakat s otehotnenim a tak, neviem kolko by nam trvalo zase kym by sa to stalo.
Drzte sa vsetky a strasne si zelam aby prispevkov na tejto stranke bolo coraz menej.......

  Odpovedať na príspevok
 Vaše meno:
 E-mail:
 Názov príspevku: