Uvítanie
Slovo na úvod
Diskusné fórum
  » o anjelikoch
  » o všeličom
Poradenské fórum
Naše anjeliky
Skúsenosti a príbehy
Môj príbeh
Odborné názvy
Ako pomôcť?
Okno poznania
Nebeská záhrada
Naše detičky
  » diskusné fórum
  » poradenské fórum
Básne
Literatúra
Poslali ste nám
články z tlače
Zaujímavé stránky
Finančný príspevok
     
 
 

  Diskusné fórum o anjelikoch je venované našim zosnulým deťom - našim anjelikom a ich rodičom,
či všetkým milým ľuďom, ktorí sa chcú podeliť o svoju neľahkú životnú skúsenosť straty dieťatka.
.. Podelená bolesť je polovičnou bolesťou ..                              


    |     Nový príspevok    |     Prehľad    |     Hľadať    |        

  Titel  Autor  Datum 
 Alexko.
 Ivanka a Radko   23.10.2011   22:57:51 
 RE: Alexko.
 Ivanka a Radko   26.10.2011   00:30:12 

  Titel : Alexko.
Autor: Ivanka a Radko  ()     Datum:  23.10.2011 22:57:51

Ahoj Alexko.Neukázala som sa tu dlhšie, resp. ukázala, ale nenapísala som Ti. Ty vieš, že na Teba stále myslím láska moja. Veľmi mi chybenkáš. Zajtra keby si sa nám narodil, by si mal prvý rôčik. Takú oslavu by sme Ti s ockom spravili. No osud to zariadil ináč a namiesto oslavy, môžme si zapáliť len sviečku na Tvoju pamiatku. Stále Ťa nosím v srdiečku a vždy budem.Aj teraz plačem, stále to mám pred očami, tú najkrutejšiu noc. Na to do svojej smrti nezabudnem a ani nechcem zabudnúť, veď to sa ani nedá. Tvoj braček nám robí veľkú radosť. O týždeň bude mať už 5 mesiačikov. Dnes mal akurát dve hnačky, tak neviem či mu nepôjdu zúbky. Už váži cez 8 kg a meria takmer 70 cm. Verím, že ho z nebíčka ochraňuješ. A ochraňuj ho i naďalej prosím. Veľmi Ťa ľubenkám. Opatruj sa nám tam hore láska naša.Pozdravujeme Ťa a posielame Ti veeeeeeeľa pusiniek. Tvoja mamička, ocko a braček Alex. Odpočívaj v pokoji..

  Odpovedať na príspevok
 Vaše meno:
 E-mail:
 Názov príspevku: