Uvítanie
Slovo na úvod
Diskusné fórum
  » o anjelikoch
  » o všeličom
Poradenské fórum
Naše anjeliky
Skúsenosti a príbehy
Môj príbeh
Odborné názvy
Ako pomôcť?
Okno poznania
Nebeská záhrada
Naše detičky
  » diskusné fórum
  » poradenské fórum
Básne
Literatúra
Poslali ste nám
články z tlače
Zaujímavé stránky
Finančný príspevok
     
 
 

  Diskusné fórum o anjelikoch je venované našim zosnulým deťom - našim anjelikom a ich rodičom,
či všetkým milým ľuďom, ktorí sa chcú podeliť o svoju neľahkú životnú skúsenosť straty dieťatka.
.. Podelená bolesť je polovičnou bolesťou ..                              


    |     Nový príspevok    |     Prehľad    |     Hľadať    |        

  Titel  Autor  Datum 
 Sofinecke
 zuzana+peto   01.11.2011   05:49:30 
 RE: Sofinecke
 aurri   02.11.2011   08:28:30 
 RE: Sofinecke
 zuzana+peto   08.11.2011   07:19:26 

  Titel : Sofinecke
Autor: zuzana+peto  ()     Datum:  01.11.2011 05:49:30

Ahoj laska nasa, dnes mas svoj den. Este len prve veta a a uz tecu slzy.....Odpust laska, viem , ze nemozem plakat, koli babatku. Preto na tieto stranky ani nechodim, lebo to prezivam intenzivnejsie. Prepacte mamicky, nie ze by som na Vas nemyslela, ale nechcem , aby moje babatko bolo smutne. Nedokazem citat ani pisat, tak ako to bolo predtym. Ale verte, ze na Vas myslim a aj na novych anjelikov, ktori pribudli.
Laska nasa prajeme Ti krasny a slnecny den, Tebe aj ostatnym anjelikom v nebiku.Dnes je Vas velky den. Su to uz druhe dusicky, co si odisla. Mas nadherny hrobcek, plno anjelikov, kvietkov, kahancov, krasnu babiku, ktora sa podoba teraz urcite na Teba.Mas vela tiet a ujov a kazdy by Ti zniesol aj modre z neba.Dufam,ze Ti to zase nieko neukradne. Nekonecne mi chybas. Nielen mne, ale aj celej rodine. Stale na Teba myslim.Ochranuj nas laska, davaj pozor na svojho surodenceka v brusku. Boli sme na 3 D a babatko sa podoba na Teba, ako by som videla teba.Stale sa mrvi a kopka. Aj teraz sa mrvka.Vie, ze ma svoju velku sestricku v nebi, ktora ma 17 anjelikovskych mesiacikov a ktora nanho dohliada. Ani nedokazem opisat ako strasne Ta lubime......Pa zlaticko, pozdravuj vsetkych anjelickov a krasny dnesny velky den. Lubime Ta. Maminka, ocko a 28 tyzdnovy drobcek z bruska.

  Odpovedať na príspevok
 Vaše meno:
 E-mail:
 Názov príspevku: