Uvítanie
Slovo na úvod
Diskusné fórum
  » o anjelikoch
  » o všeličom
Poradenské fórum
Naše anjeliky
Skúsenosti a príbehy
Môj príbeh
Odborné názvy
Ako pomôcť?
Okno poznania
Nebeská záhrada
Naše detičky
  » diskusné fórum
  » poradenské fórum
Básne
Literatúra
Poslali ste nám
články z tlače
Zaujímavé stránky
Finančný príspevok
     
 
 

  Diskusné fórum o anjelikoch je venované našim zosnulým deťom - našim anjelikom a ich rodičom,
či všetkým milým ľuďom, ktorí sa chcú podeliť o svoju neľahkú životnú skúsenosť straty dieťatka.
.. Podelená bolesť je polovičnou bolesťou ..                              


    |     Nový príspevok    |     Prehľad    |     Hľadať    |        

  Titel  Autor  Datum 
 boch vzal boch vratil
 terka   13.12.2012   21:15:17 
 RE: boch vzal boch vratil
 VeNiKa   20.12.2012   20:14:55 

  Titel : boch vzal boch vratil
Autor: terka  ()     Datum:  13.12.2012 21:15:17

porozpravam vam skutocni pribech ktrorim som prezila
vroku 29.04.2004 sa mi narodilo dievcatko dala som mu meno anicka ale tesila som sa len kratucku dobu 4.5.2004 sa z nej stal anjelik v roku v roku 2005 som sa dozvedela ze cakam dvojicky ale 26.07.2005 som sa dozvedela tu najsmutnejsiu spravu ze pot srcom nosim mrtve plodi do poslednej chvilki som dufala ze to nieje pravda modlila som sa aby sa lekari milili ale nie nemilili sa boch mi vzal tri babetka.a vroku 2009 som sa do dozvedela ze som zase tehotna v stvrtom mesiaci mi oznamili ze to su dvojicky a dievcatka vzrutil sa mi svet bala som sa ze zas prezijem to iste uz by som to neprezila 11.02.2009 som sa ocitla na porodnom stolo celi cas som sa modlila aby som bola uz konecne stasna ket vibrali jednu a ukazali mi ju plakala som snou ze je na svete a ze je len moja ket vibrali druhu aj prinej som plakala ze su tu a ket ich odnesli srce sa mi rozbuchala a mislienky som mala uz na zle ale ket prisli sestricky aj z malickymi kumne visli mi slzi stastia ze su zdrave a ze budem ich vidiet rast v roku 2011 som sa dozvedela te som znova tehotna bala som sa aj teras co sa stane 26.03.2012 som sa ocitla na operacnom stole a narodila sa mi krasne dievcatko.kazdi mi vravi ze to je zazrak ze sa mi vratili vsetky tri baby.ale ja im poviem len tolko boch vzal boch vratil a som mu zato vdacna aspon viem ze nas boch miluje.koho boch miluje toho križom nastevuje

  Odpovedať na príspevok
 Vaše meno:
 E-mail:
 Názov príspevku: