Uvítanie
Slovo na úvod
Diskusné fórum
  » o anjelikoch
  » o všeličom
Poradenské fórum
Naše anjeliky
Skúsenosti a príbehy
Môj príbeh
Odborné názvy
Ako pomôcť?
Okno poznania
Nebeská záhrada
Naše detičky
  » diskusné fórum
  » poradenské fórum
Básne
Literatúra
Poslali ste nám
články z tlače
Zaujímavé stránky
Finančný príspevok
     
 
 

  Diskusné fórum o anjelikoch je venované našim zosnulým deťom - našim anjelikom a ich rodičom,
či všetkým milým ľuďom, ktorí sa chcú podeliť o svoju neľahkú životnú skúsenosť straty dieťatka.
.. Podelená bolesť je polovičnou bolesťou ..                              


    |     Nový príspevok    |     Prehľad    |     Hľadať    |        

  Titel  Autor  Datum 
 však sa to už nestane..?
 Kristína   22.05.2014   12:20:19 
 RE: však sa to už nestane..?
 Veronika   22.05.2014   12:32:40 
 RE: však sa to už nestane..?
 Kristína   22.05.2014   22:33:19 
 RE: však sa to už nestane..?
 Janka   29.05.2014   13:23:56 
 RE: však sa to už nestane..?
 Diana   17.07.2014   13:46:58 
 RE: však sa to už nestane..?
 Kristína   06.06.2014   12:33:19 
 RE: však sa to už nestane..?
 Janka   07.06.2014   22:44:21 
 RE: však sa to už nestane..?
 Kristína   08.06.2014   18:47:16 
 RE: však sa to už nestane..?
 zuzana a peto   19.06.2014   23:00:44 
 RE: však sa to už nestane..?
 Kristína   23.06.2014   17:08:23 
 RE: však sa to už nestane..?
 zuzana a peto   25.06.2014   07:22:49 
 RE: však sa to už nestane..?
 Kristína   27.06.2014   19:53:24 
 RE: však sa to už nestane..?
 Janka   05.08.2014   22:35:08 

  Titel : RE: však sa to už nestane..?
Autor: Janka  ()     Datum:  29.05.2014 13:23:56

Ahojte kočky. Ja som si tiež prešla tým pred rokom. 16.5.2013 som sa stala po druhý krát mamičkou. Narodil sa mi synček Filipko. Veľmi sme sa tešili z neho. Mame aj 5 ročnú dcérku Dianku. Filipko sa narodil 16:55 16.5.2013 všetko bolo vraj poriadku cele tehotenstvo bolo OK dokonca som bola aj 2 krát na 4D USG. a na druhý deň ráno sa všetko skončilo prišiel mi doktor oznámiť najhoršiu správu : JE MI TO VEĽMI ĽÚTO. nerozumela som tomu pretože som nechápala že ničo take môže mňa niekedy postihnúť. myslela som že zomriem od bolesti.pýtala som sa čo sa stalo a sami nevedeli. poslali ho na pitvu s podozrením na sýndrom náhleho úmrtia. S pitvi nám prišli papiere že mal srdcovú vrodenú vadu. Myslela som že s tej nenávisti k lekárom ich postrieľam. že nevedeli prísť na to cele tehotenstvo že malinky nemá v poriadku srdiečko. Pôrod som mala normálny no aj dosť ťažký ako keby vedel že nemá isť od mňa preč. Mala som ho na brušku po pôrode no ta radosť netrvala dlho. Viac som ho živeho od vtedy nevidela a až potom na druhý deň som sa išla s nim rozlúčiť pohladiť ho a dať mu pusinku. Veľmi nám chýba no ale mame toho najužastnejšieho anjelika. každý deň som sa modlila a prosila o zdravie a aby nám dopriali ešte jedneho súrodenca a aby daval pozor na nás všetkých a aj na svoju sestričku Dianku. presne do pol roka nás Náš anjelik Filipko vyslišal a poslal nám s Pánom bohom Dar rovno z neba. Poslal nám ďalšiu sestričku no je ešte v brušku a zatial to vyzera že je všetko v poriadku. v Júli mame s malinkou prve rande. veľmi sa teším a som vďačná Bohu, Nášmu anjelikovi Filipkovi a svatemu Gerardovi ku ktorému sa modlím každý den a prosím ho o zdravie našej nenarodenej dcerky aby bolo všetko v poriadku a aby bola zdravučka. Tak tým príbehom som Vám chcela dať silu a veriť že bude len dobre. ja viem že je to pre Nás všetkých veľmi ťažké no nevratime im tým život a verte že Mame tých naozaj najúžastnejších ANJELIKOV. Veľa šťastia a sily Vám prajem a myslite len na to dobre.S pozdravom Janka.

  Odpovedať na príspevok
 Vaše meno:
 E-mail:
 Názov príspevku: