Uvítanie
Slovo na úvod
Diskusné fórum
  » o anjelikoch
  » o všeličom
Poradenské fórum
Naše anjeliky
Skúsenosti a príbehy
Môj príbeh
Odborné názvy
Ako pomôcť?
Okno poznania
Nebeská záhrada
Naše detičky
  » diskusné fórum
  » poradenské fórum
Básne
Literatúra
Poslali ste nám
články z tlače
Zaujímavé stránky
Finančný príspevok
     
 
 

  Diskusné fórum o anjelikoch je venované našim zosnulým deťom - našim anjelikom a ich rodičom,
či všetkým milým ľuďom, ktorí sa chcú podeliť o svoju neľahkú životnú skúsenosť straty dieťatka.
.. Podelená bolesť je polovičnou bolesťou ..                              


    |     Nový príspevok    |     Prehľad    |     Hľadať    |        

  Titel  Autor  Datum 
 Rozarce
 sakti   11.04.2014   20:47:19 
 RE: Rozarce
 Lenka   15.06.2014   00:36:51 
 RE: Rozarce
 Kari   19.08.2015   01:29:27 
 RE: Rozarce
 Lenka   15.06.2014   00:36:50 
 RE: Rozarce
 sakti   13.05.2014   20:01:57 
 RE: Rozarce
 zuzana a peto   19.06.2014   22:50:22 

  Titel : RE: Rozarce
Autor: Kari  ()     Datum:  19.08.2015 01:29:27

ĎAKUJEM skvelý človek ...

Volám sa KARI, som bol v skvelej otroctva za takmer 2 roky, ktorí trpia v rukách podvádzanie manžela, boli sme šťastní a odchode dobre, kým si myslí svoju starú priateľku a začal chodiť s ňou mimo naše manželstvo. Predtým, ako ste to vedel, že prestal starať o svoju vlastnú rodinu. Sa dostal do určitej miery, bol plánoval oženiť s ňou, a rozviesť mi jeho vlastné manželku, som plakal a hlásené ho k jeho rodine, ale on nikdy počúval každému, ale znížiť svoj príbeh krátky som prišiel v hľadaní skutočnej spiritualista kto mohol zničiť ich vzťah a aby ho vrátil ma a naše 2 deti.

    Na mojom hľadaní som videl ľudí danej svedectvo o tom, ako ich manželstvo, kde obnovená Dr. Solo Wise. Vyberiem jeho e-mail a rozprával svoj príbeh k nemu, a on súhlasil, aby mi pomohol. Potom, čo sa jeho práca je pre mňa urobil, na tretí deň môjho manžela a priateľky sa pohádali a on porazil ju a on prišiel domov ma a deti prosiť a žiadať o odpustenie. Povedal, že jeho oči sú jasné hneď, a on bude nikdy robiť nič, čo by znova ublížiť jeho rodinu a sľubujú byť starostlivý otec a nikdy podvádzať. Som tak tak šťastný, že som ho stratiť na dievčati všetko uznanie ide na Dr. Solo Wise pre ste skvelý človek poslaný Bohom, aby pomohli ľuďom tohto sveta. Mám chuť z divov vašu pomoc a ja budem aj naďalej rozprávať o svojich dobrých skutkov. a koho to môže týkať Toto je jeho email: drsolowisetemple@gmail.com
    
    Facebook Page @: Temple Of The Wise

Dr Solo mi povedal, že som ho tiež kontaktovať na mnohých ďalších problémov, vrátane:

(1), ak budete mať vždy zlé sny.
(2) Ak chcete byť podporované vo vašej kancelárii.
(3) Ak ženy / muži bežať po vás.
(4) Ak chcete dieťa.
(5) Chcete byť bohatý.
(6), ktorú chcete držať svojho manžela / manželku, aby vaše navždy.
(7) Ak budete potrebovať finančnú pomoc.
(8) Bylinná starostlivosti
(9) Ak nie ste schopní uspokojiť vaše žena sexuálnu túžbu kvôli nízkemu erekciu.
(10) Problémy s menštruáciu
(11), ak ste odmietli byť zaplatená, ľudia vás kvôli?.
(12) vyriešiť problém s pôdou a dostať ju späť.
(13) Páčilo sa vaša rodina Denny vám o svojom práve?
(14) vytvrdnutí akéhokoľvek druhu ochorenia alebo ochorenia.

     Obráťte sa na neho ešte dnes a byť istí, že vás šťastie jednoducho musí to urobil pre mňa. E-mail: drsolowisetemple@gmail.com
Lenka napisal/a:
-------------------------------
Ahoj,

dnes som sa po niekoľkých rokoch vrátila na túto stránku. A prečítali si Tvoj príspevok. Neverím na náhody, tak sa pýtam samej seba, akú to má celú spojitosť.
25.3.2008 som porodila dievčatko, ktoré už nežilo...
11.4.2009 som porodila svojho synčeka...ktorý ma naučil lepšie, krajšie žiť.

Verím, že nielen ten rozum a čas sú milosrdné...ale život sám...

Budem rada, ak sa mi ozveš.
Lenka





  Odpovedať na príspevok
 Vaše meno:
 E-mail:
 Názov príspevku: