Uvítanie
Slovo na úvod
Diskusné fórum
  » o anjelikoch
  » o všeličom
Poradenské fórum
Naše anjeliky
Skúsenosti a príbehy
Môj príbeh
Odborné názvy
Ako pomôcť?
Okno poznania
Nebeská záhrada
Naše detičky
  » diskusné fórum
  » poradenské fórum
Básne
Literatúra
Poslali ste nám
články z tlače
Zaujímavé stránky
Finančný príspevok
     
 
 

  Diskusné fórum o anjelikoch je venované našim zosnulým deťom - našim anjelikom a ich rodičom,
či všetkým milým ľuďom, ktorí sa chcú podeliť o svoju neľahkú životnú skúsenosť straty dieťatka.
.. Podelená bolesť je polovičnou bolesťou ..                              


    |     Nový príspevok    |     Prehľad    |     Hľadať    |        

  Titel  Autor  Datum 
 13rokov
 Petra   08.05.2016   08:00:45 

  Titel : 13rokov
Autor: Petra  ()     Datum:  08.05.2016 08:00:45

Ahojte ja mám tiež anjelika dňes by mala už 13rokov...mám doma dve krásne zdravé dievčatka milujem ich nadovšetko ale..nikdy nezabudnem na tých 9mesiacov čakania a zrazu bum ticho od lekárov akoby nič fetus mortus dodnes mi to znie v ušiach "zomrelo vám dieťa choďte sa pobaliť musíme to odrodit" akoby nič banálna vec ako u zubára veľmi sa hnevám na doktorov aaa karma?tá prišla na doktora ktorý to celé spôsobil bol nenormálne kľudný aj keď som ležala dva týždne v nemocnici nevedela som sa hýbať bola som ako žaba nevidela som si prsty na nohách a keď som ho každý deň prosila aby to už ukončil mal tú svoju blbu vetu BABETKO VIE KEDY SA VYPYTAT NA SVET...😭😭hlavne že som ležala v nemocnici.deň pred ty m ako mi moje dievčatko prestalo žiť nastali problémy tlak vyskočil brucho ako kameň a oni namiesto toho aby mi urobili cisársky uspali nás majú maličkú uspali navždy... Ráno vizita nepríjemný doktor ste tlsta ako prasa ako mám pocit ozvy?no si lekár mal by to vedieť som si myslela...nepočujem nič choďte na tretie na pôrodnicu ultrazvuk prídem dole tak nezvyčajné veľa pánov doktorov a aj ten môj pán doktor nech odpočíva v pokoji...mrmlali si tam niečo ja som to nechcela počuť nechcela aj keď som vedela že je už neskoro že to brucho bolo niako moc tvrdé..pôrod trval 12hodin veľmi si ho nepamätám nakoľko má nadopovali aaa na tretí krát zatlačenie bola vonku... Neviem ako vyzerala ale urcite volá nádherná moja victoria❤❤❤chcela som tak veľmi som chcela ju vidieť ale ona to nechcela už teraz to viem...odpadla som prasklo mi niečo a začala som veľmi krvácať potom si pamätám len toľko že má anestéziológ preberal a znova uspal a museli má šiť z vnútra hmm neviem čo sa tam odohrávalo ale potom to prázdno vnútri v srdci nič žiadny cit nenávidela som seba lekárov rodinu každého asi som sa nemala tak tešiť kupovať vecičky pri druhom som nekupovali nič až keď sa narodila asi som poverciva už ale ani pri treťom som nekúpila ani plienku načo aby som to potom zahodila do koša ako pri mojom anjelikov komplet celá výbava do koša... Tak asi tak môj príbeh píšem ako to cítim predstavujem šiju 13rokov už by bola veľká slecna..pán boh mi dal po piatich rokoch druhu princeznú dnes má už 7rokov a po ďalších piatich rokoch ďalšiu princeznú milujem ich nadovšetko sú to tie najkrajšie darčeky moje životy...💗💗💗💗

  Odpovedať na príspevok
 Vaše meno:
 E-mail:
 Názov príspevku: