Uvítanie
Slovo na úvod
Diskusné fórum
  » o anjelikoch
  » o všeličom
Poradenské fórum
Naše anjeliky
Skúsenosti a príbehy
Môj príbeh
Odborné názvy
Ako pomôcť?
Okno poznania
Nebeská záhrada
Naše detičky
  » diskusné fórum
  » poradenské fórum
Básne
Literatúra
Poslali ste nám
články z tlače
Zaujímavé stránky
Finančný príspevok
     
 
 

  Diskusné fórum o anjelikoch je venované našim zosnulým deťom - našim anjelikom a ich rodičom,
či všetkým milým ľuďom, ktorí sa chcú podeliť o svoju neľahkú životnú skúsenosť straty dieťatka.
.. Podelená bolesť je polovičnou bolesťou ..                              


    |     Nový príspevok    |     Prehľad    |     Hľadať    |        

  Titel  Autor  Datum 
 Muj Jezisek
 Mariana   26.10.2003   00:08:21 
 RE: Muj Jezisek
 Michala   12.12.2003   20:22:24 
 RE: Muj Jezisek
 Majka   29.10.2003   07:07:03 
 RE: Muj Jezisek
 Iveta   28.10.2003   15:28:42 
 RE: Muj Jezisek
 Dada   29.10.2003   14:27:38 
 RE: Muj Jezisek
 Martina   29.10.2003   10:45:58 
 RE: Muj Jezisek
 Misa   28.10.2003   21:15:50 

  Titel : Muj Jezisek
Autor: Mariana  ()     Datum:  26.10.2003 00:08:21

Jen jednou v zivote jsem zazila ten ohromujici a blazeny pocit tehotne zeny tesici se na miminko. Bylo to nejkrasnejsi obdobi v mem zivote, bohuzel velmi kratke. Po sesti nedelich na Stedry Den roku 2001 jsem spontanne potratila. Byla to bolest jako kdyby mi sebrali kus meho tela. Muj milovanej muz mne hodne hodne pomohl, moje rodina se snazila delat jako ze nic a maximalne rikali ze "je to naprosto normalni" a ze "se to stava". Pro me to byl ale smutek, prazdnota a plac moji duse, ktery dodneska ve mne zustava. Vzdy budu vzpominat v den kdy se melo nase detatko narodit a Vanoce zkratka nemam rada a netesim se na ne. Je to pro me cas smutku, alespon zatim, nez budu mit pro koho se z Vanoc radovat a pro koho zapalovat prskavky na stromecku. Strasne doufam ze se muj andilek jednou vrati do meho zivota a ja budu moct byt prece jenom jeho mamou jak se patri. A jestli nekde ceka na tu pravou chvili, slibuju mu, ze budu jeho nejlepsi mama na svete.
Vsem smutnejm mamam na tehle strance: Verte a vzpominejte a zijte.Pro vsechny ty andelicky.

  Odpovedať na príspevok
 Vaše meno:
 E-mail:
 Názov príspevku: