Uvítanie
Slovo na úvod
Diskusné fórum
  » o anjelikoch
  » o všeličom
Poradenské fórum
Naše anjeliky
Skúsenosti a príbehy
Môj príbeh
Odborné názvy
Ako pomôcť?
Okno poznania
Nebeská záhrada
Naše detičky
  » diskusné fórum
  » poradenské fórum
Básne
Literatúra
Poslali ste nám
články z tlače
Zaujímavé stránky
Finančný príspevok
     
 
 

  Diskusné fórum o anjelikoch je venované našim zosnulým deťom - našim anjelikom a ich rodičom,
či všetkým milým ľuďom, ktorí sa chcú podeliť o svoju neľahkú životnú skúsenosť straty dieťatka.
.. Podelená bolesť je polovičnou bolesťou ..                              


    |     Nový príspevok    |     Prehľad    |     Hľadať    |        

  Titel  Autor  Datum 
 Andělíček
 Helena   24.04.2004   22:32:57 
 RE: Andělíček
 ?ubka   16.06.2004   20:40:10 
 RE: Andělíček
 Erika   12.07.2004   11:26:10 
 RE: Andělíček
 Erika   12.07.2004   11:26:05 

  Titel : Andělíček
Autor: Helena  ()     Datum:  24.04.2004 22:32:57

Jsem šťastná, že jsem našla stránky věnované tomuto tématu. Chci vám napsat svůj příběh starý 13let.
Měla jsem velkou radost, když jsem zjistila, že jsem těhotná, starší dceři bylo 3,5 roku, mladší 0,5roku. Těšila jsem se, až dostanu těhotenskou průkazku, chystala jsem slavnostní večeři, kdy to manželovi řeknu, věděla jsem, že bude šťastný. v den, kdy jsem si šla pro těhotenskou průkazku jsem byla úplně v pohodě a tak jsem i s dcerami vpochodovala do ordinace. Sestra mi vzala děti a nechala mě s paní doktorkou, která mi řekla, že je jí to moc líto, ale že dítě nežije. Ani nevím, jak jsem se s dětmi dostala domů. A musela jsem si zajistit hlídání a zpátky do nemocnice a ještě ten den se naše děťátko "narodilo".. Kdo to prožil ví o čem mluvím, o chvíli, kdy chcete umřít s ním, kdy nemyslíte na děti, které máte doma, ale na to, které zemřelo a proč se to stalo. Pořád na to myslím. Nejhorší ale byl pro mě pobyt na pokoji s matkami, které sem přišly své dítě zabít. Druhý den jsem podepsal revers a odjela.

  Odpovedať na príspevok
 Vaše meno:
 E-mail:
 Názov príspevku: