Uvítanie
Slovo na úvod
Diskusné fórum
  » o anjelikoch
  » o všeličom
Poradenské fórum
Naše anjeliky
Skúsenosti a príbehy
Môj príbeh
Odborné názvy
Ako pomôcť?
Okno poznania
Nebeská záhrada
Naše detičky
  » diskusné fórum
  » poradenské fórum
Básne
Literatúra
Poslali ste nám
články z tlače
Zaujímavé stránky
Finančný príspevok
     
 
 

  Diskusné fórum o anjelikoch je venované našim zosnulým deťom - našim anjelikom a ich rodičom,
či všetkým milým ľuďom, ktorí sa chcú podeliť o svoju neľahkú životnú skúsenosť straty dieťatka.
.. Podelená bolesť je polovičnou bolesťou ..                              


    |     Nový príspevok    |     Prehľad    |     Hľadať    |        

  Titel  Autor  Datum 
 Andělíček
 Helena   24.04.2004   22:32:57 
 RE: Andělíček
 ?ubka   16.06.2004   20:40:10 
 RE: Andělíček
 Erika   12.07.2004   11:26:10 
 RE: Andělíček
 Erika   12.07.2004   11:26:05 

  Titel : RE: Andělíček
Autor: Erika  ()     Datum:  12.07.2004 11:26:05

Pre ženu, ktorá je postavená do situácie, kedy si to dieťa jednoducho musí dať zobrať, to tiež nie je jednoduché. Pochybujem, že tam boli dievčatá, ktoré prišli s úsmevom a s úsmevom aj odchádzali. Nevravím, že to bolo správne, ja sama som to podstúpila, ale nie každý má rodinné zázemie, skvelého partnera (čo sa prejaví práve, keď otehotnieš), bývanie... Teraz som znova tehotná a dokonca s tým istým partnerom ako predtým, ale toto dieťa bolo z mojej strany doslova vymodlené a finančnú situáciu som si zabezpečila tak, aby som si to mohla dovoliť! S partnerom som sa rozišla, pretože kto nie je dobrý otec, nemôže byť dobrý manžel. Dnes som rada, že som otehotnela a nesmierne sa teším na miminko. Samozrejme, že teraz mám menšie komplikácie, ale môžem si za to sama. Robím všetko preto, aby som neohrozila zdravie svojho bábätka, ale o tom, ako to celé dopadne, rozhoduje niekto tam hore. Nemyslím si, že by som bola horšia ako ostatné mamy, ktoré zažili spontánny potrat. Alebo si myslíš, že som ako matky, ktoré síce dieťa porodia, ale vzápätí ho strčia do dojčenského ústavu??? Poprípade do kontajnera?

  Odpovedať na príspevok
 Vaše meno:
 E-mail:
 Názov príspevku: