Uvítanie
Slovo na úvod
Diskusné fórum
  » o anjelikoch
  » o všeličom
Poradenské fórum
Naše anjeliky
Skúsenosti a príbehy
Môj príbeh
Odborné názvy
Ako pomôcť?
Okno poznania
Nebeská záhrada
Naše detičky
  » diskusné fórum
  » poradenské fórum
Básne
Literatúra
Poslali ste nám
články z tlače
Zaujímavé stránky
Finančný príspevok
     
 
 

  Diskusné fórum o anjelikoch je venované našim zosnulým deťom - našim anjelikom a ich rodičom,
či všetkým milým ľuďom, ktorí sa chcú podeliť o svoju neľahkú životnú skúsenosť straty dieťatka.
.. Podelená bolesť je polovičnou bolesťou ..                              


    |     Nový príspevok    |     Prehľad    |     Hľadať    |        

  Titel  Autor  Datum 
 2 potraty - ako ?alej?
 Miri   05.10.2004   11:47:47 
 RE: 2 potraty - ako ?alej?
 Vendula   23.02.2005   21:43:07 
 RE: 2 potraty - ako ?alej?
 BARBORA   15.11.2004   17:32:17 
 RE: 2 potraty - ako ?alej?
 lucia   16.10.2004   11:03:17 
 RE: 2 potraty - ako ?alej?
 Mira   08.10.2004   23:01:13 
 RE: 2 potraty - ako ?alej?
 Denisa   06.10.2004   17:39:46 
 RE: 2 potraty - ako ?alej?
 anjeliky   06.10.2004   13:00:31 
 RE: 2 potraty - ako ?alej?
 Anna kantorova   10.11.2004   16:38:21 

  Titel : RE: 2 potraty - ako ?alej?
Autor: Denisa  ()     Datum:  06.10.2004 17:39:46

Milá Miri
Je mi ľúto, že si už dvakrát stratila dieťatko. Pripájam sa k Danke, aby si nestrácala nádej a vieru!! častokrát je životná cesta neľahká, neboj sa, ty ju určite zvládneš.

Na posilnenie maternice a vlastne celej panvovej oblasti sú veľmi prospešné rôzne cvičenia. Trochu som sa porozhliadla po internete a našla tieto stránky:

www.fitnett.cz/gyne.asp
--> zaujímavé informácie k problematike a tiež uvedené cviky

www.cviceni.net/cviky/index.html
--> pozri "Zpevnění pánevního dna."

www.cakry.cz/cviceni.htm
--> zaujímavé je tam pre teba napr. citujem "CVIčENÍ PODLE MOJŽÍŠOVÉ Vhodné cvičení pro ženy i muže, zlepšuje pohyblivost pánve, má kladný vliv na vnitřní orgány v této oblasti"

Určite nájdeš ešte i sama Miri mnoho iných informácii.
Samozrejme bolo by najlepšie, keby si cvičenia viedla so skúseným terapeutom v nejakom krúžku, ak podobnú možnosť v blízkom okolí nemáš, poraď sa v každom prípade s tvojím gynekológom o daných cvikoch a prevádzkuj ich sama doma.

Veľmi ma zaskočil prístup lekárov, ktorý a ošetrovali, už po prvej strate dieťatka a zistenej diagnóze mohli poradiť práve podobné cvičenia. Mať oslabené maternicové svalstvo nie je tak závažné, správnym cvičením a trpezlivosťou všetko zvládneš a určite sa dočkáš miminka.

Všetko už len to dobré želá a pozdravuje
Denisa

  Odpovedať na príspevok
 Vaše meno:
 E-mail:
 Názov príspevku:
zaujímavé je tam pre teba napr. citujem "CVIčENÍ PODLE MOJŽÍŠOVÉ Vhodné cvičení pro ženy i muže, zlepšuje pohyblivost pánve, má kladný vliv na vnitřní orgány v této oblasti" Určite nájdeš ešte i sama Miri mnoho iných informácii. Samozrejme bolo by najlepšie, keby si cvičenia viedla so skúseným terapeutom v nejakom krúžku, ak podobnú možnosť v blízkom okolí nemáš, poraď sa v každom prípade s tvojím gynekológom o daných cvikoch a prevádzkuj ich sama doma. Veľmi ma zaskočil prístup lekárov, ktorý a ošetrovali, už po prvej strate dieťatka a zistenej diagnóze mohli poradiť práve podobné cvičenia. Mať oslabené maternicové svalstvo nie je tak závažné, správnym cvičením a trpezlivosťou všetko zvládneš a určite sa dočkáš miminka. Všetko už len to dobré želá a pozdravuje Denisa ">