Uvítanie
Slovo na úvod
Diskusné fórum
  » o anjelikoch
  » o všeličom
Poradenské fórum
Naše anjeliky
Skúsenosti a príbehy
Môj príbeh
Odborné názvy
Ako pomôcť?
Okno poznania
Nebeská záhrada
Naše detičky
  » diskusné fórum
  » poradenské fórum
Básne
Literatúra
Poslali ste nám
články z tlače
Zaujímavé stránky
Finančný príspevok
     
 
 

  Diskusné fórum o anjelikoch je venované našim zosnulým deťom - našim anjelikom a ich rodičom,
či všetkým milým ľuďom, ktorí sa chcú podeliť o svoju neľahkú životnú skúsenosť straty dieťatka.
.. Podelená bolesť je polovičnou bolesťou ..                              


    |     Nový príspevok    |     Prehľad    |     Hľadať    |        

  Titel  Autor  Datum 
 Moje este ZATIAL nenarodene babenko
 natalia   06.08.2006   20:26:11 
 RE: Moje este ZATIAL nenarodene babenko
 marketa   14.08.2006   15:04:43 
 RE: Moje este ZATIAL nenarodene babenko
 Mirka   11.08.2006   22:39:56 

  Titel : Moje este ZATIAL nenarodene babenko
Autor: natalia  ()     Datum:  06.08.2006 20:26:11

No aj ja by som velmi rada napisla moj pribeh,ktory sa este neskoncil.mam sice len 16 rokov,ale zato sa za par mesiacov stanem maminou a dufam ze dobrou maminou.ked som otehotnela,myslela som si ze spacham samovrazdu,cely svet sa mi zrutil,nevedla som co robit,ako to bude zo skolou,bala som sa to powedat mame a tak,ale vedela som ze mama mi snad pomoze,a j sa tak stalo,podala mi pomocnu ruku a jedine co mi powedala bolo:ja sa ti o malicke pomozem postarat.Bola som moooc stastna.postupom casu som sa zacala mooc tesim na malinke.kedze moj byvali priatel,s ktorym som malicke cakala,ma hned ako sa to vsetko dozvedel,nechal ma.No ale co bolo bolo,teraz som v 7 mesiaci ,pomaly v ,v oktobri by sa to malo narodit,no vlastne mala,lebo uz viem ze to bude dievcatko a bude to mala Natálka.Velmi sa na nu s mamou aj so sestrou tesime a duufame ze vsetko dobre dopadne.

  Odpovedať na príspevok
 Vaše meno:
 E-mail:
 Názov príspevku: