Uvítanie
Slovo na úvod
Diskusné fórum
  » o anjelikoch
  » o všeličom
Poradenské fórum
Naše anjeliky
Skúsenosti a príbehy
Môj príbeh
Odborné názvy
Ako pomôcť?
Okno poznania
Nebeská záhrada
Naše detičky
  » diskusné fórum
  » poradenské fórum
Básne
Literatúra
Poslali ste nám
články z tlače
Zaujímavé stránky
Finančný príspevok
     
 
 

  Diskusné fórum o anjelikoch je venované našim zosnulým deťom - našim anjelikom a ich rodičom,
či všetkým milým ľuďom, ktorí sa chcú podeliť o svoju neľahkú životnú skúsenosť straty dieťatka.
.. Podelená bolesť je polovičnou bolesťou ..                              


    |     Nový príspevok    |     Prehľad    |     Hľadať    |        

  Titel  Autor  Datum 
 Moje este ZATIAL nenarodene babenko
 natalia   06.08.2006   20:26:11 
 RE: Moje este ZATIAL nenarodene babenko
 marketa   14.08.2006   15:04:43 
 RE: Moje este ZATIAL nenarodene babenko
 Mirka   11.08.2006   22:39:56 

  Titel : RE: Moje este ZATIAL nenarodene babenko
Autor: Mirka  ()     Datum:  11.08.2006 22:39:56

Milé Natálky.

Natálka veľmi si váž svoju maminu, tá moja by ma určite pohnala na potrat. Keď som začala na VŠ v 18tke chodiť s mojim terajším manželom, len na mňa vrčala, aby som neprišla za ňou, že som tehotná... A to som mala o dva roky viac...
Váž si svoju maminu, obdivujem aj Teba, že si pre Natalku obetovala svoju mladosť. Buď láskavou a trpezlivou mamou a ver, že láska Tvojej malej sa Ti mnohokrát vráti. A tá detská láska na rozdiel od mužskej je úprimná a čistá...
Ja Ti veľmi držím palce, aj Tvojej mamine. Ja by som pre svoju malinkú dcérku určite urobila to, čo Tvoja mamka. Nikdy by som ju nenechala v "štichu". No verím tomu, že bude zodpovednejšia ako Ty. Ale stalo sa a Teba čaká krásne obdoboie. Prajem Ti krásny pôrod a hlavne zdravé bábätko a veľa rodičovskej trpezlivosti. Prežívam s Tebou tehotenstvo, mne sa to má narodiť v decembri. Tak sa drž a všetko dobré.

  Odpovedať na príspevok
 Vaše meno:
 E-mail:
 Názov príspevku: