Uvítanie
Slovo na úvod
Diskusné fórum
  » o anjelikoch
  » o všeličom
Poradenské fórum
Naše anjeliky
Skúsenosti a príbehy
Môj príbeh
Odborné názvy
Ako pomôcť?
Okno poznania
Nebeská záhrada
Naše detičky
  » diskusné fórum
  » poradenské fórum
Básne
Literatúra
Poslali ste nám
články z tlače
Zaujímavé stránky
Finančný príspevok
     
 
 

  Diskusné fórum o anjelikoch je venované našim zosnulým deťom - našim anjelikom a ich rodičom,
či všetkým milým ľuďom, ktorí sa chcú podeliť o svoju neľahkú životnú skúsenosť straty dieťatka.
.. Podelená bolesť je polovičnou bolesťou ..                              


    |     Nový príspevok    |     Prehľad    |     Hľadať    |        

  Titel  Autor  Datum 
 môjmu drobčekovi
 julinka   12.07.2005   15:12:14 
 RE: môjmu drobčekovi
 Silvia   25.08.2006   13:35:20 
 RE: môjmu drobčekovi
 Dajana   18.07.2005   14:42:06 
 RE: môjmu drobčekovi
 Katka   15.07.2005   15:43:44 
 dajana a katka
 julinka   27.07.2005   08:27:33 

  Titel : RE: môjmu drobčekovi
Autor: Katka  ()     Datum:  15.07.2005 15:43:44

Ahoj,
tvoj pribeh je velmi smutny. Velmi ti drzim palce, aby sa ti narodilo zdrave dietatko - staraj sa o seba aj o neho. a co sa tyka tvojho partnera, radsej na neho zabudni - aj keby ti nasluboval nemozne. Na svete je kopa inych, ktorí budu lubit teba aj malicke a budu si vas vazit.
Prajem Ti vela sil.

K.
julinka:
-------------------------------
Chodila som s úžasným mužom skoro dva roky. Raz som si robila tehotenský test a bol pozitívny. Tešila som sa ako malé dieťa, i keď som mladá a ešte stále študujem. Môj partner bol natoľko zamestnaný prácou, že som mu to ani nestihla oznámiť. Je pravdou, že sme boli aj trochu pohádaný. Dozvedela som sa, že má druhú a môj svet sa zrútil. Vyčítam si, ako som mohla byť taká hlúpa a môjho drobčeka som si neochránila ale som ho vlastne zabila. Podraz od môjho priateľa ma natoľko zabolel, že som prestala jesť, piť, žiť. Trápila som sa v posteli a dni aj noci preplakala. Škola pre mňa stratila význam, kamaráti, moji rodičia i sestry. Keď som sa ako tak pozviechala, dali sme sa opäť do kopy. Začala som žiť a bojovať o drobčeka, ale už bolo neskoro. Môj drobček mi zomrel v telíčku lebo nemal dostatok síl prežiť vo vädnúcom tele. Mal podľa odhadu lekárky 3 mesiace. Myslím na neho každý deň a vyčítam si, že som mu takto ublížila. A môj partner ma znova opustil kvôli druhej. A vo mne sa rodí nový život. Verím, že tentokrát si ho už budem ceniť viac a dúfam, že môj nový drobček ostane v mojom lone.

  Odpovedať na príspevok
 Vaše meno:
 E-mail:
 Názov príspevku: