Uvítanie
Slovo na úvod
Diskusné fórum
  » o anjelikoch
  » o všeličom
Poradenské fórum
Naše anjeliky
Skúsenosti a príbehy
Môj príbeh
Odborné názvy
Ako pomôcť?
Okno poznania
Nebeská záhrada
Naše detičky
  » diskusné fórum
  » poradenské fórum
Básne
Literatúra
Poslali ste nám
články z tlače
Zaujímavé stránky
Finančný príspevok
     
 
 

  Diskusné fórum o anjelikoch je venované našim zosnulým deťom - našim anjelikom a ich rodičom,
či všetkým milým ľuďom, ktorí sa chcú podeliť o svoju neľahkú životnú skúsenosť straty dieťatka.
.. Podelená bolesť je polovičnou bolesťou ..                              


    |     Nový príspevok    |     Prehľad    |     Hľadať    |        

  Titel  Autor  Datum 
 môjmu drobčekovi
 julinka   12.07.2005   15:12:14 
 RE: môjmu drobčekovi
 Silvia   25.08.2006   13:35:20 
 RE: môjmu drobčekovi
 Dajana   18.07.2005   14:42:06 
 RE: môjmu drobčekovi
 Katka   15.07.2005   15:43:44 
 dajana a katka
 julinka   27.07.2005   08:27:33 

  Titel : dajana a katka
Autor: julinka  ()     Datum:  27.07.2005 08:27:33

Ahojte, dakujem Vám veľmi pekne za povzbudivé slová. Možno som až príliš mladá na to, aby som pochopila tvrdenia lekárov ako aj to čo sa deje teraz v mojom vnútri. Bola som na vyšetrení a slová lekárky zneli: "Gratulujem" no ultrazvuk ukázal niečo iné. Dva názory lekárov a ja nerozumiem prečo sú odlišné. Už asi mesiac som cítila v brušku niečo zvláštne, akoby mi v ňom t?klo srdiečko, vraj to bol len pocit. Niektorý lekári sú naozaj drastický pri oznamovaní takýchto viet. Tešila som sa na bábo ktoré vo mne ani nie je. Tá predstava, že si ho už čoskoro budem kolísať v náručí ma držala nad vodou. Teraz odchádzam z roboty ktorú milujem, pretože s bývalým priateľom robím v jednej kancelárií. Neviem odhadnúť čo by bolo pre mňa ťažšie zvládnuť, či ho denne výdať alebo prísť o možnosť ďalej pracovať popri škole v úžasnom kolektíve. Budú mi všetci chýbať. Teraz som zmetenejšia ako keď som šla prvýkrát k lekárke. Jej slová mi dodali chuť ísť ďalej, ale bohužiaľ sa rozplynuli ako ranná hmla na úpätí hôr.

Ešte raz veľmi pekne ďakujem za nádherné slová a prajem pekný bezstarostný dník. Júlia

  Odpovedať na príspevok
 Vaše meno:
 E-mail:
 Názov príspevku: