Uvítanie
Slovo na úvod
Diskusné fórum
  » o anjelikoch
  » o všeličom
Poradenské fórum
Naše anjeliky
Skúsenosti a príbehy
Môj príbeh
Odborné názvy
Ako pomôcť?
Okno poznania
Nebeská záhrada
Naše detičky
  » diskusné fórum
  » poradenské fórum
Básne
Literatúra
Poslali ste nám
články z tlače
Zaujímavé stránky
Finančný príspevok
     
 
 

  Diskusné fórum o anjelikoch je venované našim zosnulým deťom - našim anjelikom a ich rodičom,
či všetkým milým ľuďom, ktorí sa chcú podeliť o svoju neľahkú životnú skúsenosť straty dieťatka.
.. Podelená bolesť je polovičnou bolesťou ..                              


    |     Nový príspevok    |     Prehľad    |     Hľadať    |        

  Titel  Autor  Datum 
 podakovanie
 kat   15.07.2005   21:41:23 
 RE: podakovanie
 julinka   27.07.2005   08:58:30 
 RE: podakovanie
 katarina   21.09.2005   15:14:49 

  Titel : RE: podakovanie
Autor: katarina  ()     Datum:  21.09.2005 15:14:49

Dnes som si po dlhsom case pozerala tuto stranku a som velmi milo prekvapena, ze niekto reagoval na moj prispevok. Dakujem za podporu!
Citala som si aj Tvoje prispevky a chcela som Ti len povedat, aby si sa neobvinovala zbytocne! Samozrejme, ze by si mala byt v tehotenstve v pohode a nie smutit nad chlapskou zradou, ale to, ze si o babatko prisla mohlo mat uplne iny dovod. Ja som bola na tom podobne. Pisala som sice, ako moj chlap pri mne stal a podrzal ma .... pravda ale je, ze ked som ostala tehotna, boli sme spolu velmi kratko (ja som sa este dostavala z mojho predchadzajuceho 10 rocneho vztahu a asi aj pre to to celkom nefungovalo).Skratka, ked sa mi na "palicke objavili dva pruzky", boli sme prave rozideni. Dohodli sme sa, ze to spolu znova skusime, ale znova to nefungovalo, bolo to horsie, on zacal mat pocit, ze ked som s nim ostala tehotna, ma ma "istu" a zacal sa tak aj chovat. Takze som sa s babatkom v brusku taktiez trapila, hadali sme sa - uplne talianske manzelstvo, okrem toho som mala nahanacky v praci a skuskove obdobie... vies si to predstavit. Takze samozrejme, ked sme potom o babo prisli, prislo velke trapenie a obvinovanie. Rozpravala som sa o tom s lekarom a vysvetlil mi, ze to k nicomu nevedie, existuje kopec dalsich dovodov, preco sa to stalo. Tak som nad tym rozmyslala a spomenula som si, na jednu svoju znamu, ktora pocas prveho tehotenstva riesila partnerovu neveru, jeho nasledny rozvod, stahovanie do druheho statu a velmi, velmi sa rozculovala a trapila. Narodil sa jej zdravy chlapec a rozhodne na tom bola minimalne tak, ako my dve.Takze som to zacala brat tak, ze to tak malo byt.Po mojom potrate sme s priatelom ostali spolu, uvidime, ako to dopadne. Zatial to celkom ide, bez neho by som to vtedy nezvladla, ale niekde v hlbke duse mam pocit, ze by som mala ostat chvilu sama. Babo by som uz velmi chcela, ale tiez by som chcela aby sa narodilo do spokojnej domacnosti a malo aj tatinka. Takze Julia, uvidime, co nam obom buducnost prinesie. Chcela som len, aby si vedela, ze nie si sama a chcela som Ti zapriat vela stastia a sily a tiez, aby si konecne stretla toho praveho s ktorym budete mat Tvoje vytuzene dietatko. Urcite tam niekde je, a tak ako si sama pisala, objavi sa vtedy, ked to budes najmenej cakat.Prajem krasny den.Katarina

  Odpovedať na príspevok
 Vaše meno:
 E-mail:
 Názov príspevku: