Uvítanie
Slovo na úvod
Diskusné fórum
  » o anjelikoch
  » o všeličom
Poradenské fórum
Naše anjeliky
Skúsenosti a príbehy
Môj príbeh
Odborné názvy
Ako pomôcť?
Okno poznania
Nebeská záhrada
Naše detičky
  » diskusné fórum
  » poradenské fórum
Básne
Literatúra
Poslali ste nám
články z tlače
Zaujímavé stránky
Finančný príspevok
     
 
 

  Diskusné fórum o anjelikoch je venované našim zosnulým deťom - našim anjelikom a ich rodičom,
či všetkým milým ľuďom, ktorí sa chcú podeliť o svoju neľahkú životnú skúsenosť straty dieťatka.
.. Podelená bolesť je polovičnou bolesťou ..                              


    |     Nový príspevok    |     Prehľad    |     Hľadať    |        

  Titel  Autor  Datum 
 Jakubko
 Lena   05.11.2005   16:51:11 
 RE: Jakubko
 petra   12.08.2011   22:28:36 
 RE: Jakubko
 Eva   08.11.2005   00:53:04 

  Titel : RE: Jakubko
Autor: Eva  ()     Datum:  08.11.2005 00:53:04

Lenka, to som ja tvoja kamaratka Eva. Akurat si pozeram stranku, o ktorej si mi dnes hovorila a nasla som tvoj prispevok, ktory ma rozplakal. Chcem Ti len povedat, ze to ze ste stratili Jakubka ta bude boliet cely zivot, ale ako si napisala Lenocka Jakubko je teraz v nebicku, lebo vsetky deticky idu do nebicka, lebo to su nevinne stvorenia, nevinne dusicky bez jedineho hriechu a Jezisko si ich povolava k sebe. Malicky pindurik navzdy ostane vo Vasich srdieckach aj ked budes us starenka a budes mat raz vnucatka tak aj tak ta to bude asi rovnako boliet ale vzdy maj namysli, ze tak ako sa vola tato stranka tak asi nie nadarmo lebo deticky su vazne anjeliky a ten Vas anjelik Teba a Tareka bude navzdy ochranovat!
Mam Ta rada a viem, ze Vam Jakubko chyba ale raz mi jedna mudra osoba povedala, ktora je hlboko veriaca, ze v nebicku je kazdy stastny lebo v nebi sa kazdy raz stretne s Bohom a Lenka jedneho dna sa tam ty a Jakubko urcite stretnete a budete stastni! Lubkam ta moja.

  Odpovedať na príspevok
 Vaše meno:
 E-mail:
 Názov príspevku: