Uvítanie
Slovo na úvod
Diskusné fórum
  » o anjelikoch
  » o všeličom
Poradenské fórum
Naše anjeliky
Skúsenosti a príbehy
Môj príbeh
Odborné názvy
Ako pomôcť?
Okno poznania
Nebeská záhrada
Naše detičky
  » diskusné fórum
  » poradenské fórum
Básne
Literatúra
Poslali ste nám
články z tlače
Zaujímavé stránky
Finančný príspevok
     
 
 

  Diskusné fórum o anjelikoch je venované našim zosnulým deťom - našim anjelikom a ich rodičom,
či všetkým milým ľuďom, ktorí sa chcú podeliť o svoju neľahkú životnú skúsenosť straty dieťatka.
.. Podelená bolesť je polovičnou bolesťou ..                              


    |     Nový príspevok    |     Prehľad    |     Hľadať    |        

  Titel  Autor  Datum 
 Přijmout a dát
 Kamila   18.01.2006   10:40:57 
 RE: Přijmout a dát
 Lucie   20.01.2006   00:18:11 
 RE: Přijmout a dát
 Kamila   20.01.2006   11:06:21 
 RE: Přijmout a dát
 Alena Davidova   26.01.2006   11:29:53 
 RE: Přijmout a dát
 Lucie   20.01.2006   11:42:32 
 Pro Lucii
 Kamila   20.01.2006   12:15:43 

  Titel : Přijmout a dát
Autor: Kamila  ()     Datum:  18.01.2006 10:40:57

Před 6ti měsíci nám zemřel při porodu zdravý 3-kilový chlapeček, mám dvě starší děti, kterým jsme museli vysvětlit, že miminko, na které jsme se těšili, zemřelo. Jsem velmi vděčná za tyto stránky, které jsem objevila až teď. Objevila jsem a přijala to, co zůstalo dlouho skryto, že mohu s někým sdílet smutek, ale také lásku ke svému dítěti, které je teď andílkem. Že nemusím být jen rozumná. Pro mě to vše byla zkušenost obrovská i tím, že jsem dětský lékař.Od chvíle, co jsem se vrátila do práce, pozoruji děti, které ke mně chodí s maminkami, jak rostou, jak ty co se narodily ve stejnou dobu jako náš andílek už "komunikují", měla jsem v sobě směs smutku, neštěstí, ale také představ, jaký můj Šimon právě je. Snad budu mít šanci tuto zkušenost zužitkovat a pomoci rodičům s různými trápeními, s kterými by se jinak trápili sami. Nabízím proto pomoc všem i tady, kdo ji jakkoliv budou potřebovat a také jsem velmi vděčná, že jste - vy - rodiče andílků, smutní, ale s nadějí, i když je někdy skrytá velmi hluboko. MYslím na vás všechny, Kamila

  Odpovedať na príspevok
 Vaše meno:
 E-mail:
 Názov príspevku: