Uvítanie
Slovo na úvod
Diskusné fórum
  » o anjelikoch
  » o všeličom
Poradenské fórum
Naše anjeliky
Skúsenosti a príbehy
Môj príbeh
Odborné názvy
Ako pomôcť?
Okno poznania
Nebeská záhrada
Naše detičky
  » diskusné fórum
  » poradenské fórum
Básne
Literatúra
Poslali ste nám
články z tlače
Zaujímavé stránky
Finančný príspevok
     
 
 

  Diskusné fórum o anjelikoch je venované našim zosnulým deťom - našim anjelikom a ich rodičom,
či všetkým milým ľuďom, ktorí sa chcú podeliť o svoju neľahkú životnú skúsenosť straty dieťatka.
.. Podelená bolesť je polovičnou bolesťou ..                              


    |     Nový príspevok    |     Prehľad    |     Hľadať    |        

  Titel  Autor  Datum 
 Přijmout a dát
 Kamila   18.01.2006   10:40:57 
 RE: Přijmout a dát
 Lucie   20.01.2006   00:18:11 
 RE: Přijmout a dát
 Kamila   20.01.2006   11:06:21 
 RE: Přijmout a dát
 Alena Davidova   26.01.2006   11:29:53 
 RE: Přijmout a dát
 Lucie   20.01.2006   11:42:32 
 Pro Lucii
 Kamila   20.01.2006   12:15:43 

  Titel : RE: Přijmout a dát
Autor: Kamila  ()     Datum:  20.01.2006 11:06:21

Milá Lucie, snad nikdy za posledních 6 měsíců jsem nepocítila větší sounáležitost s někým jako tady na těchto stránkách a teď s Vámi. Všechno, co se kolem nás děje, není jen proto, aby nás to zkoušelo, co vydržíme, ale také proto, abychom tím prožitkem dokázali najít sami v sobě něco, o čem ani nevíme. Zpočátku jsem měla pocit naprosté osamocenosti, postrádala jsem smysl toho všeho, ale moje děti mi pomohly dívat se na vše jejich očima.
Je pravda, že jsem dlouho měla problém se třeba jen podívat někomu do kočárku a pochválit miminko, teď mám to všechno v sobě nějak "zabetonované", život musí jít dál, potřebují mě moje děti doma i "moje" děti v práci, ale tak nějak ještě více teď rozumím maminkám dětí s nějakým postižením. Přesto se občas přistihnu, že jsem sobec, kterého štve, že někdo dělá z jednoho pupínku vědu, ale musím to zvládat a brát, že každému je dáno jen tolik starostí, kolik unese. I to mě ujišťuje v tom, že to nějak zvládneme a dočkáme se snad i dalšího miminka.
Milá Lucie, děkuji moc za reakci, přeji hodně síly do života se všemi jeho starostmi a radostmi a ráda se s Vámi (Tebou?) zase setkám na těchto stránkách. Kamila

  Odpovedať na príspevok
 Vaše meno:
 E-mail:
 Názov príspevku: