Uvítanie
Slovo na úvod
Diskusné fórum
  » o anjelikoch
  » o všeličom
Poradenské fórum
Naše anjeliky
Skúsenosti a príbehy
Môj príbeh
Odborné názvy
Ako pomôcť?
Okno poznania
Nebeská záhrada
Naše detičky
  » diskusné fórum
  » poradenské fórum
Básne
Literatúra
Poslali ste nám
články z tlače
Zaujímavé stránky
Finančný príspevok
     
 
 

  Diskusné fórum o anjelikoch je venované našim zosnulým deťom - našim anjelikom a ich rodičom,
či všetkým milým ľuďom, ktorí sa chcú podeliť o svoju neľahkú životnú skúsenosť straty dieťatka.
.. Podelená bolesť je polovičnou bolesťou ..                              


    |     Nový príspevok    |     Prehľad    |     Hľadať    |        

  Titel  Autor  Datum 
 Poslední pohyby
 Renata Křížová   20.01.2006   13:03:09 
 RE: Poslední pohyby
 Ivana   05.03.2006   15:04:24 
 RE: Poslední pohyby
 Jitka   20.01.2006   19:14:08 
 RE: Poslední pohyby
 Renata   23.01.2006   08:44:31 
 RE: Poslední pohyby
 Kamila   20.01.2006   18:36:26 
 RE: Poslední pohyby
 Renata   23.01.2006   08:48:59 

  Titel : Poslední pohyby
Autor: Renata Křížová  ()     Datum:  20.01.2006 13:03:09

Zprvu jsem vaši diskuzi jen pročítala a poplakávala,ale dnes mi to nedalo a rozhodla jsem se přispět svou "trochou do mlýna" a možná tím pomoci dalším zoufalcům. Před dvěmi měsíci jsem v 37 týdnu porodila své první miminko - byl to chlapeček Šimon (koukám, že zde bohužel není jediný). Porod byl vyvolán, jelikož jsme zjistili, že našemu prckovi dotlouklo srdíčko. Celé těhotenství bylo téměř bezproblémové. V 37tt mě ráno probudilo prudké zaškubání v bříšku. Vzbudilo mě to, ale vzhledem k tomu, že byl Šimajs aktivka celé těhotenství, jsem se jen zasmála jeho upozorňování na sebe samého a spala dál. Až večer mi došlo, že jsem celý den necítila pohyby, ale spojovala jsem to s rostoucím prckem, který už nemá moc místa, a nechala to být.Ráno jsem však znervózněla a jela na kontrolu do nemocnice.Tam mi řekli v mém životě doposud tu nejhorší věc: chlapečkovi nebije srdíčko. Porodila jsem druhý den za asistence manžela a skvělého doktora, který mi zajistil téměř bezbolestný porod. Šimůnek měl přetočenou pupeční šňůru a kvůli tomu se udusil.Bylo to prý rychlé,pro mě však o to horší, že to ranní zaškubání, kterému jsem se zasmála, bylo jeho poslední vydechnutí. Malého jsme neviděli - nechtěli jsme, jelikož bych to neunesla.Je pravda,že si to občas vyčítám, ale vím,že to bylo to jediné,co jsem byla schopna snést.Urnu s popelem jsme dali do hrobu k babičce a dědečkovi, kteří nám ho tam opečovávají. Občas za ním chodím a představuji si, co dělá a jak se někde bezstarostně směje. Víra v Boha mi kromě mého fantastického milovaného manžela byla tou největší oporou. Je to dva měsíce a už myslíme na další mimčo, ale přiznávám,že bych chtěla jen našeho Šimona a vlastně o nikoho "jiného" nějak nestojím. Snad se to časem srovná a my se budem radovat z rostoucího bříška. Když čtu tyhle stránky zjišťuju, že náš případ není zas tak ojedinělý, jak nám v nemocnici tvrdili. Přeji všem moc a moc sil. Věřte tomu, že Bůh naloží každému jen tolik, kolik je schopen snést! Pomáhá mi uvědomovat si, že se na světě lidem stávají horší věci a že to co se stalo nám, se stát mělo a nikdo s tím zkrátka nic neudělá.

  Odpovedať na príspevok
 Vaše meno:
 E-mail:
 Názov príspevku: