Uvítanie
Slovo na úvod
Diskusné fórum
  » o anjelikoch
  » o všeličom
Poradenské fórum
Naše anjeliky
Skúsenosti a príbehy
Môj príbeh
Odborné názvy
Ako pomôcť?
Okno poznania
Nebeská záhrada
Naše detičky
  » diskusné fórum
  » poradenské fórum
Básne
Literatúra
Poslali ste nám
články z tlače
Zaujímavé stránky
Finančný príspevok
     
 
 

  Diskusné fórum o anjelikoch je venované našim zosnulým deťom - našim anjelikom a ich rodičom,
či všetkým milým ľuďom, ktorí sa chcú podeliť o svoju neľahkú životnú skúsenosť straty dieťatka.
.. Podelená bolesť je polovičnou bolesťou ..                              


    |     Nový príspevok    |     Prehľad    |     Hľadať    |        

  Titel  Autor  Datum 
 Poslední pohyby
 Renata Křížová   20.01.2006   13:03:09 
 RE: Poslední pohyby
 Ivana   05.03.2006   15:04:24 
 RE: Poslední pohyby
 Jitka   20.01.2006   19:14:08 
 RE: Poslední pohyby
 Renata   23.01.2006   08:44:31 
 RE: Poslední pohyby
 Kamila   20.01.2006   18:36:26 
 RE: Poslední pohyby
 Renata   23.01.2006   08:48:59 

  Titel : RE: Poslední pohyby
Autor: Kamila  ()     Datum:  20.01.2006 18:36:26

Milá Renáto, to co píšeš je mi velmi blízké. O to bližší, že i my máme v nebi Šimona, který se narodil 1.července 2005. Narodil se po úplně bezproblémovém těhotenství. Vím, že prázdnota potom byla ubíjející, měla jsem pocit, že už nemám v sobě nic navíc, co bych mohla dát jinému dítěti. Věta, že čas je nejleší lék, mi vždy připadala jako fráze, ale teď zjišťuji, že je to něco, co funguje. Lidské srdce je nesmírně široké a srdce matky ještě širší. Vejde do něj mnoho dětí, lásky a citu a citem je i to, co je smutné. Jsou cesty, které nás vedou za horizont, za který nevidíme, ani já nevím, proč se to stalo, snažím se to jen přijmout. Mně samotné hodně pomohlo, že jsem Šimonka viděla aspoň při pohřbu, mám nesmazatelnou vzpomínku na bělounké dítko, které má rysy brášky a tatínka. Tato vzpomínka bolí, ale je svým způsobem krásná. Ale chápu i Tvoje rozhodnutí děťátko nevidět, ale udrž si vzomínku na krásné těhotenství, na to, že se hýbal, byl čilý a dělal boule na břiše. Přeji hodně síly a brzy novou naději, Kamila

  Odpovedať na príspevok
 Vaše meno:
 E-mail:
 Názov príspevku: