Uvítanie
Slovo na úvod
Diskusné fórum
  » o anjelikoch
  » o všeličom
Poradenské fórum
Naše anjeliky
Skúsenosti a príbehy
Môj príbeh
Odborné názvy
Ako pomôcť?
Okno poznania
Nebeská záhrada
Naše detičky
  » diskusné fórum
  » poradenské fórum
Básne
Literatúra
Poslali ste nám
články z tlače
Zaujímavé stránky
Finančný príspevok
     
 
 

  Diskusné fórum o anjelikoch je venované našim zosnulým deťom - našim anjelikom a ich rodičom,
či všetkým milým ľuďom, ktorí sa chcú podeliť o svoju neľahkú životnú skúsenosť straty dieťatka.
.. Podelená bolesť je polovičnou bolesťou ..                              


    |     Nový príspevok    |     Prehľad    |     Hľadať    |        

  Titel  Autor  Datum 
 moj Anjelik
 Martina   11.02.2006   22:23:18 
 RE: moj Anjelik
 anjeliky   06.03.2006   14:55:44 
 RE: moj Anjelik
 Andrea   01.03.2006   20:23:52 
 RE: moj Anjelik
 eva   16.02.2006   10:14:17 
 RE: moj Anjelik
 petra   19.02.2006   09:01:36 
 RE: moj Anjelik
 petra   19.02.2006   09:01:26 

  Titel : RE: moj Anjelik
Autor: Andrea  ()     Datum:  01.03.2006 20:23:52

Milá Martinka,
prečítala som si tvoj smutný príbeh,ktorý mi hneď vyvolal
slzy a bol,pretože aj ja som zažila stratu babatka aj
ked to bolo v trťom mesiaci tehotenstva.
Bolo to plánované dieťatko a veľmi sme sa s priateľom naň
tešili.moj lekár mi hovoril ,že je dieťatko menšie,ale je v poriadku.No ak by som mala nejaké problémy,alebo ak by som náhodou krvácala mám okamžite prísť.To bolo v piatok.
V nedeľu na WC som uvidela na toalet.papieri krv.Veľmi som sa preľakla.V pondelok som okamžite bežala k mjojmu lekárovi,ktorý ako na potvoru mal dovolenku.Na dverách bol odkaz,že ho zastupuje lekár v tunajšej nemocnici.Pobrala som sa teda tam.Tam samozrejme o zastupovaní nič nevedeli a tak asi po 2,5 hodinovom čakaní ma konečne vzali na vyšetrenie.Prišla sestrička a lekár,ktorý keď som mu všetko vylíčila a povedala,čo mi moj lekár povedal zahlásil,že to krvácanie je normálna vec.Keďže som nemala prečo pochybovať o jeho slovách pobrala som sa domov a na pravidelnú porad%nu som šla tak ako som mala o dva týždne,kedy mi mal moj lekár vypísať tehotenskú knižku.Kráčala som si po ňu tak hrdo ,ako keby som mala na čele napísané ?UDIA JA BUDEM OZAJSTNOU MAMOU!!!Podotýkam,že mám 33 rokov,teda už "pravý čas".Keď som prišla v poradni na rad ja,povedala som lekárovi ,čo sa mi prihodilo.Keď ma prezrel povedal,že sa mu to nevidí,že tam niečo nie je v poriadku,aby som prišla poobede na SONO.Tá cesta do roboty bola pre mňa nekonečná.Celú som ju preplakala.Poobede pred SONOm som do poslednej chvíle dúfala,že mi lekár povie ,že je predsa len všetko OK.Ale nebolo.Vraj tam nastal potrat.A ja som musela ísť na kyretáž.Bolo to hrozné.Niežeby to bolelo/uspali ma/ ale ten pocit ,že to čudko na ktoré som si zvykala a rozprávala som sa s ním bude navždy preč.Na izbe sme boli štyri ženy,pričom iba ja som šla na ten zákrok ,že som musela -ostatné CHCELI.To je paradox však?Toto sa stalo v septembri 2004 a v septembri 2005-3.9,somsa predsa len stala mamou malej Hanky.Tiež som sa až dokonca bála,či bude všetko v poriadku,ale bolo.Hanka je zlatučká,každý deň pridá niečo do svojho repertoáru.
No presne ako ty,aj ja si veľa krát pomyslím na to babetko,ktoré mohlo byť.Aj keď budem mať možno ďalšie dietky,z mojho srdca nikdy nevymizne prázdnota po tom prvom.
Prajem Vám veľa šťastných chvíľ prežitých s Vašim pokladom!
Andrea

  Odpovedať na príspevok
 Vaše meno:
 E-mail:
 Názov príspevku: