Uvítanie
Slovo na úvod
Diskusné fórum
  » o anjelikoch
  » o všeličom
Poradenské fórum
Naše anjeliky
Skúsenosti a príbehy
Môj príbeh
Odborné názvy
Ako pomôcť?
Okno poznania
Nebeská záhrada
Naše detičky
  » diskusné fórum
  » poradenské fórum
Básne
Literatúra
Poslali ste nám
články z tlače
Zaujímavé stránky
Finančný príspevok
     
 
 

  Diskusné fórum o anjelikoch je venované našim zosnulým deťom - našim anjelikom a ich rodičom,
či všetkým milým ľuďom, ktorí sa chcú podeliť o svoju neľahkú životnú skúsenosť straty dieťatka.
.. Podelená bolesť je polovičnou bolesťou ..                              


    |     Nový príspevok    |     Prehľad    |     Hľadať    |        

  Titel  Autor  Datum 
 Samkov bracek
 Dajana Bellakova   01.10.2006   09:02:56 
 RE: Samkov bracek
 Markéta   03.10.2006   14:22:04 
 RE: Samkov bracek
 ANDREA   01.10.2006   22:27:09 
 RE: Samkov bracek
 Dajana   01.10.2006   13:31:45 

  Titel : Samkov bracek
Autor: Dajana Bellakova  ()     Datum:  01.10.2006 09:02:56

Ahojte, som maminkou anjelika Samka, ktory nam navzdy zaspinkal v marci 2005, ked mal 8 mesiacov (jeho pribeh je v Knihe pribehov pod menom Dajana). Narodil sa s vrodenou vyvojoou vadou nasledkom prekonanej toxoplazmozy na zaciatku tehotenstva. Po jeho odchode zivot prestal mat zmysel, chcela som znovu ukladat dietatko do prazdnej postielky a obliekat mu veci, ktore zostali lezat v skrinke.
Preto sme zasli za lekarom, ktory urobil vsetky potrebne odbery, poslal nas na genetiku a infekcne...a po styroch mesiacoch nam povedal, ze je vsetko v poriadku a mozme sa pokusit o dietatko. Nevyslo to prvy mesiac, ani druhy ani treti....neviem, ci to bola nahoda, ale otehotnela som takmer na ten isty termin ako pri Samkovi. Termin porodu bol teda presne 2 roky od Samkovho terminu :)
Pocas celeho tehotenstva ma sledovali na infekcnom oddeleni, chodila som castejsie na UZV, dietatko rasto a s bliziacim sa terminom porodu som sa cim dalej, tym viac ukludnovala, ze tentokrat to bude v poriadku. A tak sa 29. 7. 2006 narodil Samkov bracek Jakubko, mal 3.580 gr. a 51 cm. Je to velmi dobre dietatko a robi nam len radost - rastie ako z vody a verim, ze z nebicka na neho dava pozor jeho bracek Samko, ktoremu chodime spolu nost kvietky na cintorin.
Zo srdca zelam vam vsetkym, ktori ste prisli o dietatko, aby vasu bolest v srdciach coskoro nahradila radost z noveho zivota.

  Odpovedať na príspevok
 Vaše meno:
 E-mail:
 Názov príspevku: