Uvítanie
Slovo na úvod
Diskusné fórum
  » o anjelikoch
  » o všeličom
Poradenské fórum
Naše anjeliky
Skúsenosti a príbehy
Môj príbeh
Odborné názvy
Ako pomôcť?
Okno poznania
Nebeská záhrada
Naše detičky
  » diskusné fórum
  » poradenské fórum
Básne
Literatúra
Poslali ste nám
články z tlače
Zaujímavé stránky
Finančný príspevok
     
 
 

  Diskusné fórum o anjelikoch je venované našim zosnulým deťom - našim anjelikom a ich rodičom,
či všetkým milým ľuďom, ktorí sa chcú podeliť o svoju neľahkú životnú skúsenosť straty dieťatka.
.. Podelená bolesť je polovičnou bolesťou ..                              


    |     Nový príspevok    |     Prehľad    |     Hľadať    |        

  Titel  Autor  Datum 
 Samkov bracek
 Dajana Bellakova   01.10.2006   09:02:56 
 RE: Samkov bracek
 Markéta   03.10.2006   14:22:04 
 RE: Samkov bracek
 ANDREA   01.10.2006   22:27:09 
 RE: Samkov bracek
 Dajana   01.10.2006   13:31:45 

  Titel : RE: Samkov bracek
Autor: ANDREA  ()     Datum:  01.10.2006 22:27:09

ahoj gratulujem a bud stastna viem co prezivas kolko je to stastia mat opat babatko ja som mamina dianky mam tu svoj pribeh mne dianka zomrela v 4 mesiacoch na sids a presne o 10 mesiacov od jej umrtia zomrela 25.1.1997 a 21.11.1997 sa nam narodil syn simonko, jeho bracek jurko mal vtedy 4 roky a neskor 24.3.2000 sa nam narodil matusko su to krasny mladenci vsetci velky skolaci hoci tento rok nas malo byt opat viac 20.2.2006 som bola opat tehotna bolo to presne na moje 32 narodeniny radost netrvala dlho 18.5.2006 som samovolne potratila dalsi anjelik planujeme opat babatko ale dame tomu cas nech je vsetko ok zatial si dame trosku kludu a asi vo februari chcem to na moje narodeniny skusit opat snad to vyjde. Ta tvoja bolest casom ustupi nasa dianka by mala 20.9. krasnych 10 rokov.Zelam ti aby jakubkovi bolo medzi vami najlepsie a vyplnil vam vsetok ten zial co ste prezivali ten jeho dennny usmev a smiech rany zahoji tak ako je to u mojich deti ako vtedy ked mi simonko povedal mama mam ta rad a som rad ze si ma porodila a nesmut pozri sa na nebo vidis tu jasnu hviezdicku co tam svieti to je nasa dianka moja sestricka ktoru som nikdy nevidel ale mam ju aj tak rad a nikdy na nu nezabudnem.Casto chodime zapalovat sviecocky a rozpravame sa v snoch sa nam vracia.Velmi nam chyba. Vela stastia a nesmut

  Odpovedať na príspevok
 Vaše meno:
 E-mail:
 Názov príspevku: