Uvítanie
Slovo na úvod
Diskusné fórum
  » o anjelikoch
  » o všeličom
Poradenské fórum
Naše anjeliky
Skúsenosti a príbehy
Môj príbeh
Odborné názvy
Ako pomôcť?
Okno poznania
Nebeská záhrada
Naše detičky
  » diskusné fórum
  » poradenské fórum
Básne
Literatúra
Poslali ste nám
články z tlače
Zaujímavé stránky
Finančný príspevok
     
 
 

  Diskusné fórum o anjelikoch je venované našim zosnulým deťom - našim anjelikom a ich rodičom,
či všetkým milým ľuďom, ktorí sa chcú podeliť o svoju neľahkú životnú skúsenosť straty dieťatka.
.. Podelená bolesť je polovičnou bolesťou ..                              


    |     Nový príspevok    |     Prehľad    |     Hľadať    |        

  Titel  Autor  Datum 
 Ztráta děťátka
 Hana   14.11.2007   11:11:31 
 RE: Ztráta děťátka
 lubka   18.11.2007   12:30:58 
 RE: Ztráta děťátka
 Hana   20.11.2007   12:38:58 
 RE: Ztráta děťátka
 Monika   15.11.2007   10:36:52 
 RE: Ztráta děťátka
 Tatiana   14.11.2007   21:45:08 
 RE: Ztráta děťátka
 Hana   20.11.2007   12:35:48 
 RE: Ztráta děťátka
 Tatiana   20.11.2007   14:40:49 

  Titel : RE: Ztráta děťátka
Autor: Tatiana  ()     Datum:  20.11.2007 14:40:49

Ahoj Hanka,

nejak mam problemy reagovat na prispevky, nechce mi to odoslat, no ked to odoslem ako novy prispevok, tak to ide....ale su to len technicke problemiky a to zvladneme, ze?
dufam ze si si na dovolenke oddychla a mozno nabrala sil na nove babatko? :-)

Co sa tyka tych testov, geneticke testy nam doporucene neboli z toho dovodu, ze sa robia az po 3.(!) potrate (neznasam to slovo), a to bol nas prvy, a verim ze aj posledny (modlim sa za to). Ze su to narocne testy, a po prvom sa nerobia, lebo je to uplne normalna vec pri prvom tehotenstve (hovorit to nam, ktore sme si tolko pretpeli, ze je normalna vec stratit prve babo je uplne necitlive.) Ved co tie ostatne prvorodicky, ktore babatko nestratili? Preco my medzi ne nepatrime? Ach, skoda reci.
Takze k testom, boli mi robene v Anglicku vysetrenie krvi (tam sa nam to stalo a tiez sme mali stastie na uzasnych ludi okolo seba). Su to bezne vysetrenia krvi, aj ked sa na ne caka strasne dlho (skoro 2mesiace), a maju ukazat hlavne to, ci nebola v tele matky nejaka infekcia alebo virus. Tiez sa robi histologia placenty a pitva babatka :-(
Tu sme vsak nedali robit, lebo sme Adamkove male telicko nechceli trapit a chceli sme ho pochovat, kedze sme o tyzden leteli domov navzdy (to sme si totiz tak krasne zariadili, ze budeme tie posledne mesiace doma na Slovensku v kruhu rodiny tesit sa na prichod babatka...nevyslo...dozvedeli sme sa tu hroznu spravu 3 dni pred odletom....)
Takze len nedavno som dospala spravu z UK, ze som bola ok...po 3 tyzdnoch po porode mi moj gynekolog robil testy krvi uz tu na Slovensku, boli "ukazkove", a tiez sono maternice, ci tam nieco neostalo-(v poriadku).Robila sa mi bezna kompletna gynekol prehliadka po sestonedeli (cytostery, vytery a vsetky tie nechutnosti :-)) -neukazali nic, ziadne bacili, kvasinky, virusy -vsetko ok.
Este som sla na EKG, lebo ze vraj niekedy problemy so srdcom sposobuju potraty (fuj, zasa to slovo) a v UK mi nieco bolo ohladom srdca zistene,no a vysetrenia stitnej zlazy- vysledky ok.
Manzel mal kompletne presetrenu krv -vraj vysledky take krasne, ze lekar take dobre uz davno nevidel.
Tak z toho vychadza, ze sa asi nieco stalo s Adamkom, co sa uz nedozvieme, lebo spinka v zemi...a nebicku.
Neviem, ake dalsie testy by som mala podstupit, no rozhodli sme sa, ze navstev lekarov bolo dost a asi sme v poriadku, len Adamkov vyvoj nejak zaostal....trosku to naznacuju vysledky, ktore nam v sprave poslali z UK.
Ja som sa tu tak rozpisala, prepac......
Uz len trosku povzbudenia na zaver Tebe, Hanka aj ostatnym navstevnickam tohto fora.
Inak, uz skusame "pracovat" na dalsom babatku :-)) a velmi mi to psychicky pomaha.
Tak pekny den a drzim palce!
T. x x x

  Odpovedať na príspevok
 Vaše meno:
 E-mail:
 Názov príspevku: