Uvítanie
Slovo na úvod
Diskusné fórum
  » o anjelikoch
  » o všeličom
Poradenské fórum
Naše anjeliky
Skúsenosti a príbehy
Môj príbeh
Odborné názvy
Ako pomôcť?
Okno poznania
Nebeská záhrada
Naše detičky
  » diskusné fórum
  » poradenské fórum
Básne
Literatúra
Poslali ste nám
články z tlače
Zaujímavé stránky
Finančný príspevok
     
 
 

  Diskusné fórum o anjelikoch je venované našim zosnulým deťom - našim anjelikom a ich rodičom,
či všetkým milým ľuďom, ktorí sa chcú podeliť o svoju neľahkú životnú skúsenosť straty dieťatka.
.. Podelená bolesť je polovičnou bolesťou ..                              


    |     Nový príspevok    |     Prehľad    |     Hľadať    |        

  Titel  Autor  Datum 
 pre Adamka
 Tatiana   27.12.2007   09:59:58 
 RE:pre Fazulku
 Tatiana   25.01.2008   12:38:01 
 RE: pre Adamka
 olga   27.12.2007   11:26:00 
 RE: pre olgu
 Tatiana   27.12.2007   20:38:19 
 RE: pre Ttianu
 olga   28.12.2007   08:33:27 
 RE: pre Oli
 Tatiana   29.12.2007   20:27:07 

  Titel : pre Adamka
Autor: Tatiana  ()     Datum:  27.12.2007 09:59:58

Citam vase prispevky, a slzy sa mi opat kotulaju po tvari...v radiu hraju "kazda trampota ma svuj mez"....a ja tak strasne verim, ze je to pravda a ze raz pride den, kedy skoncia nase trampoty a nastanu dni radosti a smiechu!
Pisem vsak hlavne mojmu anjelikovi Adamkovi, ktory by sa bol dnes narodil...pozeram na tvoju fotku z ultrazvuku a tak silno na Teba myslim, syncek moj. Bala som sa tohto dna, bala som sa Vianoc, no Boh bol milostivy a pozehnal nam nove babatko, Tvojho surodenceka Adamko. On vedel, ze by som asi tieto sviatky nebola schopna prezit v pokoji, a daroval nam Teba- babatko malicke. Adamko, prosim Ta, ochranuj tento nas maly zazrak, nech je vsetko v poriadku a nech sa mozeme radovat....na Teba vzdy budeme spominat ako na nasho prveho milovaneho a vytuzeneho chlapceka. Si s nami stale, ked na nas myslim - myslim na nas troch, teda teraz uz styroch, vsak? Patris do nasho zivota a vzdy budes. Som na Teba pysna, syncek. Ze si nas anjelik zazracny! Bozkavam Ta, babatko nase prve, objimam v duchu a zaroven Ta ziadam, aby si za nas aj nadalej orodoval v nebicku, hlavne za to drobne babatko. Milion pusiniek pre Teba a Tvojich kamaratov zasiela mamka, ocka a vsetci ti, ktorim tu na zemi chybas. Lubim Ta.

  Odpovedať na príspevok
 Vaše meno:
 E-mail:
 Názov príspevku: