Uvítanie
Slovo na úvod
Diskusné fórum
  » o anjelikoch
  » o všeličom
Poradenské fórum
Naše anjeliky
Skúsenosti a príbehy
Môj príbeh
Odborné názvy
Ako pomôcť?
Okno poznania
Nebeská záhrada
Naše detičky
  » diskusné fórum
  » poradenské fórum
Básne
Literatúra
Poslali ste nám
články z tlače
Zaujímavé stránky
Finančný príspevok
     
 
 

  Diskusné fórum o anjelikoch je venované našim zosnulým deťom - našim anjelikom a ich rodičom,
či všetkým milým ľuďom, ktorí sa chcú podeliť o svoju neľahkú životnú skúsenosť straty dieťatka.
.. Podelená bolesť je polovičnou bolesťou ..                              


    |     Nový príspevok    |     Prehľad    |     Hľadať    |        

  Titel  Autor  Datum 
 pre Adamka
 Tatiana   27.12.2007   09:59:58 
 RE:pre Fazulku
 Tatiana   25.01.2008   12:38:01 
 RE: pre Adamka
 olga   27.12.2007   11:26:00 
 RE: pre olgu
 Tatiana   27.12.2007   20:38:19 
 RE: pre Ttianu
 olga   28.12.2007   08:33:27 
 RE: pre Oli
 Tatiana   29.12.2007   20:27:07 

  Titel : RE: pre Oli
Autor: Tatiana  ()     Datum:  29.12.2007 20:27:07

Oli,

chcela by som vyjadrit radost z toho, ze si sa dokazala postavit po tych vsetkych uderoch a ist dalej, ako sama vravis, lepsou cestou. Som rada, ze si vystudovala odbor, ktory ta naplna. Sama som rozmyslala, co by som mohla urobit pre tie zeny, ktore trpia tak ako ja, a ine zeny na tychto strankach. Velmi sa ma dotkla lahostajnost lekarov a nedostatok informacii a pomoci tu na Slovensku. Po navrate z UK a po cerstvej strate nasho chlapceka, som sa snazila najst nejaku pomoc....pytala som sa gynekologicky....patrala na internet....jedinu pomoc som nasla na tychto strankach, za co som vdacna vsetkym jej prispievatelkam a samotnej zakladatelke. Niekto sa dokaze vysporiadat s osudom sam...klobuk dole...niekto sa musi z bolesti vyrozpravat. Nenasla som ziadnu instituciu, ktora by poskytovala poradenstvo v "nasej veci". V porovnani so zabehnutym poradenstvom a starostlivostou v zahranici sme strasne pozadu. Sama som sa pohravala s myslienkou, co by som mohla urobit, mam aj zopar napadov...no je to cisto v rovine "teoretickej"...preto ma zaujalo tvoje smutkove poradenstvo. Ako funguje? a v ktorych mestach? co psychoterapeut? Myslim, ze osobne som sa uz z toho najhorsieho dostala (aj vdaka vam na tychto strankach), no chcela by som mozno pomoct nejako v buducnosti, a informacie by ma urcite obohatili :) Bola by som rada, ak by si sa podelila so svojimi skusenostami, ak ti to nevadi?
Myslim na nasich anjelikov a na lepsie zajtrajsky.
Pekny vecer,
Tatiana.

  Odpovedať na príspevok
 Vaše meno:
 E-mail:
 Názov príspevku: