Uvítanie
Slovo na úvod
Diskusné fórum
  » o anjelikoch
  » o všeličom
Poradenské fórum
Naše anjeliky
Skúsenosti a príbehy
Môj príbeh
Odborné názvy
Ako pomôcť?
Okno poznania
Nebeská záhrada
Naše detičky
  » diskusné fórum
  » poradenské fórum
Básne
Literatúra
Poslali ste nám
články z tlače
Zaujímavé stránky
Finančný príspevok
     
 
 

  Diskusné fórum o anjelikoch je venované našim zosnulým deťom - našim anjelikom a ich rodičom,
či všetkým milým ľuďom, ktorí sa chcú podeliť o svoju neľahkú životnú skúsenosť straty dieťatka.
.. Podelená bolesť je polovičnou bolesťou ..                              


    |     Nový príspevok    |     Prehľad    |     Hľadať    |        

  Titel  Autor  Datum 
 Muj pribeh
 Marketa   15.05.2008   22:00:22 
 RE: Muj pribeh
 Nana   18.05.2008   20:24:25 
 RE: Muj pribeh
 Milena   17.05.2008   23:04:54 
 RE: Muj pribeh
 Ja   19.05.2008   08:47:19 
 RE: Muj pribeh
 5ka   17.05.2008   20:28:25 
 RE: Muj pribeh
 Ja   17.05.2008   17:37:35 
 RE: Muj pribeh
 Marketa   17.05.2008   19:12:03 
 RE: Muj pribeh
 Ja   19.05.2008   08:31:58 

  Titel : Muj pribeh
Autor: Marketa  ()     Datum:  15.05.2008 22:00:22

skoro po roce jsem sem zase zabloudila, ale dikybohu uz s jinou bolesti. Je tam nekde hluboko uvnitr a jen sem tam vyjde napovrch. Ale uz je to jine. Budou to 2 roky co se mi narodil Samuel s genetickou nemoci a za tri tydny se se mnou ve snu rozloucil a odesel. Byl to rok nejhorsi v mem zivote, plny deprese a slz. Rozchod s partnerem mi ale nakonec pomohl se z toho dostat, jelikoz jsem odjela pryc z mista, ktere mi pripominalo me tehotenstci a vsude kolem kocarky kamaradek a znamych. Zase vsechno od zacatku! nakonec jsme se k sobe vratili a ja otehotnela znova. Cela stastna z tehotenstvi a z toho, ze to bude zase kluk, po dalsich vysetrenich jsme s hruzou zjistili, ze se bude zase vsechno opakovat znova! Byl to muj konec! V 15 tydnech mi chlapecka zabili a ja ho v bolestech musela porodit. Byla to hruza a uz jsem opravdu nemohla dal. Toto vse mi ukazalo to, ze jsem spatne nasmerovana v zivote, rozesla jsem se s pritelem a zacala uplne novy zivot. Ted mam praci, ktera me bavi, misto kde bydlim je paradni, jen uvnitr jsem jina a uz se to zpatky asi nevrati. Nekdy se sama sebe ptam, proc sem to musela zazit, jen abych vedela jaky je to krasny pocit mit dite? Citim se dost citliva a nejak uzavrena pred ostanimi. Chci byt takova jako driv! Ale Samuel i tak kdyz ho nemuzu videt a obejmout ho, vim, ze je se mnou a bude navzdy. -
Holky i kdyz ted jste nestastne a zda se vam, ze dny jsou trikrat tak dlouhe, tak cas i presto plyne a uz zahojil nejake ty rany... a budete zase stastne....

  Odpovedať na príspevok
 Vaše meno:
 E-mail:
 Názov príspevku: