Uvítanie
Slovo na úvod
Diskusné fórum
  » o anjelikoch
  » o všeličom
Poradenské fórum
Naše anjeliky
Skúsenosti a príbehy
Môj príbeh
Odborné názvy
Ako pomôcť?
Okno poznania
Nebeská záhrada
Naše detičky
  » diskusné fórum
  » poradenské fórum
Básne
Literatúra
Poslali ste nám
články z tlače
Zaujímavé stránky
Finančný príspevok
     
 
 

  Diskusné fórum o anjelikoch je venované našim zosnulým deťom - našim anjelikom a ich rodičom,
či všetkým milým ľuďom, ktorí sa chcú podeliť o svoju neľahkú životnú skúsenosť straty dieťatka.
.. Podelená bolesť je polovičnou bolesťou ..                              


    |     Nový príspevok    |     Prehľad    |     Hľadať    |        

  Titel  Autor  Datum 
 Nas anjelik
 Andrea Nezabudka   18.09.2008   22:00:31 
 RE: Nas anjelik
 Lucia uk   19.09.2008   11:04:02 
 RE: Nas anjelik
 Andrea Nezabudka   19.09.2008   21:15:18 

  Titel : RE: Nas anjelik
Autor: Andrea Nezabudka  ()     Datum:  19.09.2008 21:15:18

Draha Lucka,

Nase deticky na nas cakaju v nebicku a tuzia po tom aby sme boli stastne. A jedneho dna si ich vystiskame a vyobimame Uz sa toho neviem dockat No nez sa tak stane musim sa este postarat a vychovat deticky ktore mam pri sebe
A aj vdaka tejto stranke som zistila ze tam maju aj kopec dalsich kamaratov tak si niekedy myslim ze Pan Bozko za nimi asi niekedy aj nestiha
Tak Ti mila Lucka prajem aby ste boli cela rodinka stastna a hlavne aby Vam Vase deticky v zdravi stasti a laske rastli a nech preziju krasny dlhy zivot.
Majte sa krasne,
Andrea
Lucia uk napisal/a:
-------------------------------
Andrejka, nadherne si to napisala. Ako by si mi citala myslienky. Mam presne tie iste pocity. Tiez som prisla o anjelickov a tiez mam 3 deticky. Uplne to zmenilo moj postoj k materstvu a materialnym veciam. Zatial sa neviem utesit slovami, ze to bolo na nieco dobre, mozno ked prejde dlhsi cas...Jedneho anjelika som stratila pred rokom a tiez na konci 3. mesiaca. Dufam, ze jedneho dna sa stretneme a ja zistim ako vyzera, ake ma pohyby, mimiku...
Prajem ti vela stastia. Rodina je najkrajsi dar zivota. Lucia

  Odpovedať na príspevok
 Vaše meno:
 E-mail:
 Názov príspevku: