Uvítanie
Slovo na úvod
Diskusné fórum
  » o anjelikoch
  » o všeličom
Poradenské fórum
Naše anjeliky
Skúsenosti a príbehy
Môj príbeh
Odborné názvy
Ako pomôcť?
Okno poznania
Nebeská záhrada
Naše detičky
  » diskusné fórum
  » poradenské fórum
Básne
Literatúra
Poslali ste nám
články z tlače
Zaujímavé stránky
Finančný príspevok
     
 
 

  Diskusné fórum o anjelikoch je venované našim zosnulým deťom - našim anjelikom a ich rodičom,
či všetkým milým ľuďom, ktorí sa chcú podeliť o svoju neľahkú životnú skúsenosť straty dieťatka.
.. Podelená bolesť je polovičnou bolesťou ..                              


    |     Nový príspevok    |     Prehľad    |     Hľadať    |        

  Titel  Autor  Datum 
 3 anjelikovia
 viktoria   22.10.2005   13:08:16 
 RE: 3 anjelikovia
 nikola   31.07.2009   14:38:29 
 RE: 3 anjelikovia
 nikola   30.07.2009   13:17:00 
 RE: 3 anjelikovia
 Lanka   19.11.2005   10:39:20 
 RE: 3 anjelikovia
 Veronika   21.11.2005   17:47:34 
 RE: 3 anjelikovia
 Mária   17.06.2011   10:46:14 
 RE: 3 anjelikovia
 lenka   12.01.2014   18:12:44 

  Titel : RE: 3 anjelikovia
Autor: nikola  ()     Datum:  31.07.2009 14:38:29

mala som 13 rokov už mi všetko dochadsalo a najme to mi hovorila moja teta maja a moja mama vždý ked budeš už dospela tak si davaj nika velký pozor na chlapcou a ja ked som mala 14už našla som si 15 ročneho chalana ale nikdo o tom nevedel verila som si že on je pre mna ten pravý chlapec ale velmý som sa zmilila už som na neho zabudla aj som mala taku kamoškuktora ma sklamala velmý ale dufam že už nikdý nenajdem tekehochalana ktorý sa vola mošo-nikdý ale teraz som si mašla velmý dobreho chalana on sa vola palo býva kde aj ja len on pri hore a ja pri motokrose len mu neviem povedat že ho lubim a že on je pre mna ten pravý chalan ktoremu dovoverujem a velmý ho mam rada a že je velmý zlatý a dobrý chlapec a nikdý ho neopustým prosim pomožete mi lubim ho velmý z celeho svojho srdca a jasne že aj vas mam velmý rada anielikovia moja teta maja je tehotna ale on je velmý chora on ma mačaciu chorobu a nechcem abý potratila už3 2už potratila a toto nechcem tak vas prosim velmý moji zlatý dakujem a napište mi na moj nik----nikica237 ok tak awojte lubim vas pa pa pa pa pa pa pa pa pa...cmuký
vaša nikolka

  Odpovedať na príspevok
 Vaše meno:
 E-mail:
 Názov príspevku: