Uvítanie
Slovo na úvod
Diskusné fórum
  » o anjelikoch
  » o všeličom
Poradenské fórum
Naše anjeliky
Skúsenosti a príbehy
Môj príbeh
Odborné názvy
Ako pomôcť?
Okno poznania
Nebeská záhrada
Naše detičky
  » diskusné fórum
  » poradenské fórum
Básne
Literatúra
Poslali ste nám
články z tlače
Zaujímavé stránky
Finančný príspevok
     
 
 

  Diskusné fórum o anjelikoch je venované našim zosnulým deťom - našim anjelikom a ich rodičom,
či všetkým milým ľuďom, ktorí sa chcú podeliť o svoju neľahkú životnú skúsenosť straty dieťatka.
.. Podelená bolesť je polovičnou bolesťou ..                              


    |     Nový príspevok    |     Prehľad    |     Hľadať    |        

  Titel  Autor  Datum 
 3 anjelikovia
 viktoria   22.10.2005   13:08:16 
 RE: 3 anjelikovia
 nikola   31.07.2009   14:38:29 
 RE: 3 anjelikovia
 nikola   30.07.2009   13:17:00 
 RE: 3 anjelikovia
 Lanka   19.11.2005   10:39:20 
 RE: 3 anjelikovia
 Veronika   21.11.2005   17:47:34 
 RE: 3 anjelikovia
 Mária   17.06.2011   10:46:14 
 RE: 3 anjelikovia
 lenka   12.01.2014   18:12:44 

  Titel : RE: 3 anjelikovia
Autor: Mária  ()     Datum:  17.06.2011 10:46:14

Ahoj, ja som si prešla tiež niečim podobným síce prvé dieťa sa mi narodilo zdravé je to syn je zdravý má 28 rokov. Asi o polroka som znova otehotnela ale moje druhé tehotenstvo bolo kruté lebo som si ho užívala len 6 a pol mesiaca, potratila som nie jedno dieťa ale trojičky: tri detičky troch anielikov, dvoch chlapcov a jedno dievčatko, ktoré bolo najväčšie. Ale žiaľ ani jedno neprežilo. Veľmi zle som to znášala. asi po roku som znovu potratila.Povedala som si že nádej umiera posledná, asi po roku a pol som znovu potratila.Nevzdávala som sa moja túžba po dľšom dieťati bola silná. Keď som otehotnela znova a v kutiku duše som verila že musí sa mi splniť prianie a mať ešte jedno dieťa. Moje želania boli splnené vynosila som a porodila bez problémov zdravého syna ktorý má teraz 23 rokov a dcéru ktorá má 22 rokov. Ja viem lahko sa mi to hovorí ale nádej umiera posledná.
Veronika napisal/a:
-------------------------------
Ahoj, momentálne prežívam podone trapenie ako vy. Pred troma tyzdnami som potratila, tiez po treti krat a uz ani nedufam, Kto si to neprezil nevie to pochopit. Najzaujimavejsie je ked ti vlastna mama povie ze to este nemas taky vyvinuty cit k tým nenarodenným detom takže to v podstate nie az take ako sa to zda.
Myslim ze najtazsie je to ze neviem dovod, keby aspon prisli na to preco? Mam skveleho manzela a ten ma drzi a velmi mi pomaha. Velmi by som potrebovala porozpravat sa o toms s niekym kto prezil to iste. Ak sa niekto najde moja emailova adresa je nikip@centrum.sk.

  Odpovedať na príspevok
 Vaše meno:
 E-mail:
 Názov príspevku: