Uvítanie
Slovo na úvod
Diskusné fórum
  » o anjelikoch
  » o všeličom
Poradenské fórum
Naše anjeliky
Skúsenosti a príbehy
Môj príbeh
Odborné názvy
Ako pomôcť?
Okno poznania
Nebeská záhrada
Naše detičky
  » diskusné fórum
  » poradenské fórum
Básne
Literatúra
Poslali ste nám
články z tlače
Zaujímavé stránky
Finančný príspevok
     
 
 

  Diskusné fórum o anjelikoch je venované našim zosnulým deťom - našim anjelikom a ich rodičom,
či všetkým milým ľuďom, ktorí sa chcú podeliť o svoju neľahkú životnú skúsenosť straty dieťatka.
.. Podelená bolesť je polovičnou bolesťou ..                              


    |     Nový príspevok    |     Prehľad    |     Hľadať    |        

  Titel  Autor  Datum 
 náš anjelik Sofia
 Oto a Danielka   21.08.2009   22:58:25 
 RE: náš anjelik Sofia
 Mirka   29.09.2009   18:02:43 
 RE: náš anjelik Sofia
 Andrea   24.08.2009   14:32:17 
 RE: náš anjelik Sofia
 Lucia_b   23.08.2009   14:40:18 
 RE: náš anjelik Sofia
 Simba(Bambuliačik)   22.08.2009   07:02:46 

  Titel : RE: náš anjelik Sofia
Autor: Simba(Bambuliačik)  ()     Datum:  22.08.2009 07:02:46

Oto a Danielka,
je mi to tak ľúto a prežívam Váš žiaľ spolu s Vami.
Vaša Sofinka sa mala narodiť živá,nie zomrieť....presne tak,ako môj Bambuliačik pred necelými tromi mesiacmi.Takisto zaspinkal v brušku,mal uzlík na pupočnej šnúre a ešte aj okolo krku omotanú...všetko toto sa stalo v 37 tt.Takisto sme už všetci čakali na jeho príchod na svet...nakoniec aj prišiel,ale tichúčko,nezaplačkal....namiesto krstu sme robili pohreb.
Ako to zvládnuť??Veľa plačte,hovorte o ňom s každým,komu o tom chcete povedať....urobte si fotky zo Sofinky,zarámujte a spolu plačte...uľaví sa Vám.A najlepší liek na moju ubolenú dušu je mať d´alšie bábo,aj ked´ strach bude veľký...veľmi veľký.Ešte sa nám zatiaľ nepodarilo otehotnieť,psychika robí svoje.
Určite si budete klásť otázku,nedalo sa tomu predísť,nedalo sa to na usg vidieť,prečo sa to stalo práve nám???Nepátrajte po príčinách,to už nič nezmení,len svoj žiaľ budete prehlbovať...poznám to z vlastnej skúsenosti.
Na usg sa to vidieť vraj nedá,uzlík si môže bábo urobiť hocikedy,ked´ sa točí.Nepripisujte si žiadnu vinu,nemôžete zato,čo sa stalo.
Držet sa,myslím na Vás a virtuálne Vás objímam.
Danielka....hlavne Tebe,veľmi veľa sily posielam,budeš to potrebovať,veľa porozumenia a sily od najblížších.
Zo Sofinkou sa krásne rozlúčte,určite ju pochovajte....aby si mala kam za ňou chodiť,či už plakať,alebo sa len tak porozprávať,trúchliť,prežívať svoj žiaľ.
Držte sa.
Simba

  Odpovedať na príspevok
 Vaše meno:
 E-mail:
 Názov príspevku: