Uvítanie
Slovo na úvod
Diskusné fórum
  » o anjelikoch
  » o všeličom
Poradenské fórum
Naše anjeliky
Skúsenosti a príbehy
Môj príbeh
Odborné názvy
Ako pomôcť?
Okno poznania
Nebeská záhrada
Naše detičky
  » diskusné fórum
  » poradenské fórum
Básne
Literatúra
Poslali ste nám
články z tlače
Zaujímavé stránky
Finančný príspevok
     
 
 

  Diskusné fórum o anjelikoch je venované našim zosnulým deťom - našim anjelikom a ich rodičom,
či všetkým milým ľuďom, ktorí sa chcú podeliť o svoju neľahkú životnú skúsenosť straty dieťatka.
.. Podelená bolesť je polovičnou bolesťou ..                              


    |     Nový príspevok    |     Prehľad    |     Hľadať    |        

  Titel  Autor  Datum 
 náš anjelik Sofia
 Oto a Danielka   21.08.2009   22:58:25 
 RE: náš anjelik Sofia
 Mirka   29.09.2009   18:02:43 
 RE: náš anjelik Sofia
 Andrea   24.08.2009   14:32:17 
 RE: náš anjelik Sofia
 Lucia_b   23.08.2009   14:40:18 
 RE: náš anjelik Sofia
 Simba(Bambuliačik)   22.08.2009   07:02:46 

  Titel : RE: náš anjelik Sofia
Autor: Mirka  ()     Datum:  29.09.2009 18:02:43

Dobrý deň, nemôžem Vám napísať, že sa mi stalo to isté... ale stalo sa mi veľa vecí ktoré neboli práve najlepšie... mala som vážnu dopravnú nehodu po ktorej mám trvalé následky, potom som mala po 10tych rokoch ďalšiu z ktorej som akoby zázrakom vyšla celá... Podvádzal aj podvádza ma manžel, minulý rok som prišla o prvé bábätko za neustáleho telefonovania jeho 19.ročnej ex-priateľky (on má 38...). Snaží sa pretvarovať že sa všetko zmenilo, ja som momentálne tehotná znovu, na rizikovom, necítim sa dobre a mám strach ale dúfam že všetko bude v poriadku. Prišla som na to, že má ďalší vzťah, možno aj viacej, ale snažím sa sústrediť iba na bábätko, jeho budem riešiť potom... Škoda. Verím, že všetko sa dá zvládnuť aj keď to láme srdce a hrozne to bolí, hlavne keď máte niekoho o koho sa môžete oprieť! Hlavu hore, veľmi Vám obom držím palce a ak by ste mali chuť len tak písať alebo plakať alebo rozprávať, napíšte mi na: kubenikova@palmsoft.sk a keď sa mi bude dať, tak Vám určite odpíšem. Nie ste na to sami, nebojte sa!Mirka

  Odpovedať na príspevok
 Vaše meno:
 E-mail:
 Názov príspevku: