Uvítanie
Slovo na úvod
Diskusné fórum
  » o anjelikoch
  » o všeličom
Poradenské fórum
Naše anjeliky
Skúsenosti a príbehy
Môj príbeh
Odborné názvy
Ako pomôcť?
Okno poznania
Nebeská záhrada
Naše detičky
  » diskusné fórum
  » poradenské fórum
Básne
Literatúra
Poslali ste nám
články z tlače
Zaujímavé stránky
Finančný príspevok
     
 
 

  Diskusné fórum o anjelikoch je venované našim zosnulým deťom - našim anjelikom a ich rodičom,
či všetkým milým ľuďom, ktorí sa chcú podeliť o svoju neľahkú životnú skúsenosť straty dieťatka.
.. Podelená bolesť je polovičnou bolesťou ..                              


    |     Nový príspevok    |     Prehľad    |     Hľadať    |        

  Titel  Autor  Datum 
 Nelinka
 radka   03.11.2010   15:06:19 
 RE: Nelinka
 zuzana+peto   05.11.2010   21:53:50 
 RE: Nelinka
 radka   06.11.2010   00:11:10 
 RE: Nelinka
 Martina   06.11.2010   09:14:07 
 RE: Nelinka
 radka   06.11.2010   12:54:22 

  Titel : RE: Nelinka
Autor: zuzana+peto  ()     Datum:  05.11.2010 21:53:50

Ahoj Radka,
mna tiez velmi bolelo citat pribehy, ked som uplnou nahodou natrafila na tuto stranku. Vzdy som dokazala precitat len jeden, lebo sa mi valili slzy potokom a nevidela som pre ne citat. Uz davno som chcela napisat na tuto stranku, ale nedokazala som to.Dokazala som to az za nejake tri mesiace, potom Ako Sofi odisla. Doslova som si tu vyliala srdce. A odvtedy som tu kazdy den. Kazdym dnom som ostavala otrnulejsia.
Pytala si sa Barborky,po akom case nastupila do prace. Ja som nastupila az po styroch mesiacoch. Kedze sa malicka narodila a zila tri hodinky, tak som mala narok na matersku 14 tyzdnov. A potom som si zobrala este cely september dovolenku, pretoze som mala este staru za rok 2009. Ale velmi tazko sa mi islo do prace. Nie koli robote, ale koli malej. Stale som na nu myslela. Kazde rano som isla s divnym pocitom do prace. Pripadalo mi to akoby som malu opustala a nechavala ju samu doma. Strasne mi chybalo, ze nemozem ist za nou. Proste vsetko malo byt inak. Mala som byt doma starat sa o nu a naraz som sa ocitla v robote. Cely tyzden sa to vo mne dusilo a prisiel piatok vecer a musela som to zo seba dostat. Doslova som sa musela vyrevat a revala som cely vikend. Cakam, ze vysetrenia, ktore sme absolvovali dopadnu dobre a zacneme sa snazit o babatko. Takze dufam a verim, ze do prace nebudem musiet dlho chodit ????? Zuzana

  Odpovedať na príspevok
 Vaše meno:
 E-mail:
 Názov príspevku: