Uvítanie
Slovo na úvod
Diskusné fórum
  » o anjelikoch
  » o všeličom
Poradenské fórum
Naše anjeliky
Skúsenosti a príbehy
Môj príbeh
Odborné názvy
Ako pomôcť?
Okno poznania
Nebeská záhrada
Naše detičky
  » diskusné fórum
  » poradenské fórum
Básne
Literatúra
Poslali ste nám
články z tlače
Zaujímavé stránky
Finančný príspevok
     
 
 

  Diskusné fórum o anjelikoch je venované našim zosnulým deťom - našim anjelikom a ich rodičom,
či všetkým milým ľuďom, ktorí sa chcú podeliť o svoju neľahkú životnú skúsenosť straty dieťatka.
.. Podelená bolesť je polovičnou bolesťou ..                              


    |     Nový príspevok    |     Prehľad    |     Hľadať    |        

  Titel  Autor  Datum 
 Nelinka
 radka   03.11.2010   15:06:19 
 RE: Nelinka
 zuzana+peto   05.11.2010   21:53:50 
 RE: Nelinka
 radka   06.11.2010   00:11:10 
 RE: Nelinka
 Martina   06.11.2010   09:14:07 
 RE: Nelinka
 radka   06.11.2010   12:54:22 

  Titel : RE: Nelinka
Autor: Martina  ()     Datum:  06.11.2010 09:14:07

Ahoj Radka.Je to strašne ťažké a nepochopitelné...Ja som ani v zlom sne nemyslela, že nás opustí náš milovaný synček Martinko.Náš chrobáčik sa narodil 9.2.2010 a do nebíčka odišiel 24.2.Hneď po smrti sme navštevovali aj s manželom psychologičku.Potrebovala som aj občas tabletky, tak som si dávala Lexaurin a neskôr som prešla na homeopatické Sedatif PC.Ale Radka, musím ti povedať, že najviac mi pomohla práca.Nastúpila som hneď po šestonedelí.Tiež som sa veľmi bála ako to zvládnem, či sa budem vedieť sústrediť..../som zdravotná sestra/Kolegyne boli veľmi zlaté, ale nechcela som, aby ma ľutovali.To bolí ešte viac.Často som sa išla vyplakať niekde mimo, ale potom som fungovala ďalej.A pravidelne som to vypustila v aute, na ceste domov.Prechádzala som a stále prechádzam rôznymi etapamy.Časom to bude o čosi v uvodzovkách lepšie.Ale stále sa to bude vracať.Nič iné nám neostáva, len sa s tým strašným osudom naučiť žiť.Radka, prajem Vám aj s manželom a ďeťom hlavne veľa, veľa síl.Tú potrebujete teraz najviac....

  Odpovedať na príspevok
 Vaše meno:
 E-mail:
 Názov príspevku: