Uvítanie
Slovo na úvod
Diskusné fórum
  » o anjelikoch
  » o všeličom
Poradenské fórum
Naše anjeliky
Skúsenosti a príbehy
Môj príbeh
Odborné názvy
Ako pomôcť?
Okno poznania
Nebeská záhrada
Naše detičky
  » diskusné fórum
  » poradenské fórum
Básne
Literatúra
Poslali ste nám
články z tlače
Zaujímavé stránky
Finančný príspevok
     
 
 

  Diskusné fórum o anjelikoch je venované našim zosnulým deťom - našim anjelikom a ich rodičom,
či všetkým milým ľuďom, ktorí sa chcú podeliť o svoju neľahkú životnú skúsenosť straty dieťatka.
.. Podelená bolesť je polovičnou bolesťou ..                              


    |     Nový príspevok    |     Prehľad    |     Hľadať    |        

  Titel  Autor  Datum 
 moj Lukasko
 Lenka   06.11.2010   15:13:57 
 RE: moj Lukasko
 barbora   06.11.2010   20:12:41 
 RE: moj Lukasko
 radka   06.11.2010   19:02:04 
 RE: moj Lukasko
 zuzana+peto   08.11.2010   21:25:23 
 RE: moj Lukasko
 radka   09.11.2010   14:02:03 

  Titel : RE: moj Lukasko
Autor: radka  ()     Datum:  06.11.2010 19:02:04

Lenko,naše Nelinka má v rodném listě den narození 11.10.2010.Stejný den je i ten nejsmutnější - den kdy zároveň odešla.Je to moc krátká doba na to, aby bolest otupěla. Já jsem dnes probírala všechny drobnosti,které mi po ní zůstaly, takže jsem celý den probrečela. Asi nejhorší byl ten maličký papírek, kde byly dvě růžové čárky, pak fotečky z ultrazvuku, kde ještě tak krásně žila.Až přijde čas,tak Vám moc přeju ,aby se povedlo otěhotnět a ty si za těch nejúžasnějích 40týdnů mohla i s manželem užívat zdravé miminečko. Jen je určitě důležité se poradit s doktorem. Mě bylo doporučeno počkat jeden rok.Ale já rodila císařem.Jinak co jsem slyšela, tak se doporučuje 3-6měsíců. Hlavně musíš být v pohodě co se týká zdravotní stránky.To, co je v srdíčku a na duši ví asi jen rodiče andílků.Přeju Vám hodně lásky a štěstí.A myslím na Vás andílci. radka

  Odpovedať na príspevok
 Vaše meno:
 E-mail:
 Názov príspevku: