Uvítanie
Slovo na úvod
Diskusné fórum
  » o anjelikoch
  » o všeličom
Poradenské fórum
Naše anjeliky
Skúsenosti a príbehy
Môj príbeh
Odborné názvy
Ako pomôcť?
Okno poznania
Nebeská záhrada
Naše detičky
  » diskusné fórum
  » poradenské fórum
Básne
Literatúra
Poslali ste nám
články z tlače
Zaujímavé stránky
Finančný príspevok
     
 
 

  Diskusné fórum o anjelikoch je venované našim zosnulým deťom - našim anjelikom a ich rodičom,
či všetkým milým ľuďom, ktorí sa chcú podeliť o svoju neľahkú životnú skúsenosť straty dieťatka.
.. Podelená bolesť je polovičnou bolesťou ..                              


    |     Nový príspevok    |     Prehľad    |     Hľadať    |        

  Titel  Autor  Datum 
 Nelinka
 radka   20.11.2010   21:15:27 
 RE: Nelinka
 radka   21.11.2010   12:50:58 
 RE: Nelinka
 Jana   21.11.2010   13:15:19 
 RE: Nelinka
 radka   22.11.2010   07:34:09 
 RE: Nelinka
 zuzana+peto   22.11.2010   09:05:09 
 RE: Nelinka
 radka   22.11.2010   09:41:44 
 RE: Nelinka
 barbora   21.11.2010   18:59:20 

  Titel : RE: Nelinka
Autor: zuzana+peto  ()     Datum:  22.11.2010 09:05:09

Mila Radka, to je velmi kratka doba na to, aby to bolo lepsie. Musis si ten smutok odzit, ale s pribudajucim casom to bude o nieco v uvodzovkach lepsie. Ja som po mesiaci vysedavala aj hodinu pri hrobiku a chytali ma bezmocne place. Bolo mi vsetko jedno. Sedela som tam v case necase. Chodila som tam po veceroch o pol desiatej vecer sama a tak. Bolo mi jedno, ci sa mi nieco stane. Po troch mesiacoch sme si s manzelom objednali las minute do Tunisu na 11 dni. Nevedela som si ani predstavit, ze budem 11 dni bez navtevy cintorina a hrobiku. Mne sa ani moc nechcelo ist, ale manzel potreboval dovolenku, chodil do prace a tazko to niesol. Jednoducho nedokazal riesit veci, ktore predtym riesil hravo. Potreboval niekam vypadnut, potreboval preorientovat myslienky. Tak sme odisli. Ale Sofi letela s nami. A obidvom nam tato dovolenka velmi prospela. Tymto ta strasna bolest tak trocha opadla. Odreagovali sme sa , prisli na ine myslinky, spoznali inych ludi. Ale citili sme, ze Sofi je tam s nami, ze aj ona videla kus sveta. Z lietadla som videla krasne biele oblaciky, na ktorych urcito niekde lezkala aj Sofi so svojimi kamaratmi. Je to tazke ,ale clovek musi den co den hladat silu ist dalej. Dufam, ze anjelikom je dobre, len nas egoizmus nam brani to prijat. Ja citim , ze Sofi je stale s nami, aj ked nie telom tak aspon duchom. Ja som to tiez Sofi raz vycitala, ze mohla bojovat aj viacej, ale viem, ze bojovala do poslednej chvilky, bola statocna. S tak tazkou anemiou je vobec zazrak, ze stale zila. Moc Ta lubime babulka nasa a pozdravuj aj svojich kamaratov a Nelinku. Maminka

  Odpovedať na príspevok
 Vaše meno:
 E-mail:
 Názov príspevku: