Uvítanie
Slovo na úvod
Diskusné fórum
  » o anjelikoch
  » o všeličom
Poradenské fórum
Naše anjeliky
Skúsenosti a príbehy
Môj príbeh
Odborné názvy
Ako pomôcť?
Okno poznania
Nebeská záhrada
Naše detičky
  » diskusné fórum
  » poradenské fórum
Básne
Literatúra
Poslali ste nám
články z tlače
Zaujímavé stránky
Finančný príspevok
     
 
 

  Diskusné fórum o anjelikoch je venované našim zosnulým deťom - našim anjelikom a ich rodičom,
či všetkým milým ľuďom, ktorí sa chcú podeliť o svoju neľahkú životnú skúsenosť straty dieťatka.
.. Podelená bolesť je polovičnou bolesťou ..                              


    |     Nový príspevok    |     Prehľad    |     Hľadať    |        

  Titel  Autor  Datum 
 povzbudenie
 marcellita   27.11.2010   21:59:21 
 RE: povzbudenie
 Patrícia   29.11.2010   08:09:57 
 RE: povzbudenie
 Patrícia   07.04.2011   14:32:42 
 RE: povzbudenie
 zuzana+peto   29.11.2010   17:16:32 
 RE: povzbudenie
 Patrícia   29.11.2010   21:43:34 
 RE: povzbudenie
 Martina   28.11.2010   17:49:37 
 RE: povzbudenie
 zuzana+peto   28.11.2010   13:15:56 

  Titel : povzbudenie
Autor: marcellita  ()     Datum:  27.11.2010 21:59:21

Občas pozriem aj na túto stránku. 5. decembra bude sedem rokov, čo nás opustil náš anjelik. Bolelo to aj napriek tomu, že to bola krátka doba, čo môj anjelik mal domov v mojom brušku. Často som rozmýšľala, či to bol chlapček alebo dievčatko. Po pol roku sme už čakali dcérku a bola som najšťastnejšia na celom svete, keď sa narodila. Potom sa narodil synček a po ňom znova dve dievčatká. Pochopila som, že Pán to tak asi chcel a pre niečo mi nebolo dopriate aby sa to bábätko narodilo. Poslal mi ale dcérku, a tá by sa nenarodila, keby tento anjelik neodišiel. Tu bola taká moja odpoveď na to pre mňa nevysvetliteľné. Chcem vás trošku povzbudiť vo vašom smútku, aby ste anjelikov nechali Tomu, ktorý nám ich poslal možno na krátku dobu, ale predsa boli súčasťou nášho života. Pomôže im modlitba a myslieť na nich, ale my musíme žiť a znova dávať život. Možno sa mi to ľahko hovorí, ale chcem vám dodať trošku povzbudenia a prajem našim anjelikom možno objatie samého Boha. Čo im viac priať, veď sa raz sa s nimi stretneme, a to nás musí nútiť k tomu, aby sme žili taký život aby sme boli hodní sa tam dostať a stretnúť naše milované deti.

  Odpovedať na príspevok
 Vaše meno:
 E-mail:
 Názov príspevku: