Uvítanie
Slovo na úvod
Diskusné fórum
  » o anjelikoch
  » o všeličom
Poradenské fórum
Naše anjeliky
Skúsenosti a príbehy
Môj príbeh
Odborné názvy
Ako pomôcť?
Okno poznania
Nebeská záhrada
Naše detičky
  » diskusné fórum
  » poradenské fórum
Básne
Literatúra
Poslali ste nám
články z tlače
Zaujímavé stránky
Finančný príspevok
     
 
 

  Diskusné fórum o anjelikoch je venované našim zosnulým deťom - našim anjelikom a ich rodičom,
či všetkým milým ľuďom, ktorí sa chcú podeliť o svoju neľahkú životnú skúsenosť straty dieťatka.
.. Podelená bolesť je polovičnou bolesťou ..                              


    |     Nový príspevok    |     Prehľad    |     Hľadať    |        

  Titel  Autor  Datum 
 Nelinka
 Radka   28.11.2010   12:50:15 
 RE: Nelinka
 Radka   28.11.2010   20:01:38 
 RE: Nelinka
 Radka   30.11.2010   12:44:17 
 RE: Nelinka
 zuzana+peto   30.11.2010   18:22:16 
 RE: Nelinka
 Radka   30.11.2010   08:48:20 
 RE: Nelinka
 Gabi   30.11.2010   10:01:43 
 RE: Nelinka
 zuzana+peto   30.11.2010   18:12:15 
 RE: Nelinka
 Radka   30.11.2010   11:15:55 

  Titel : RE: Nelinka
Autor: Radka  ()     Datum:  28.11.2010 20:01:38

Neluško,lásko naše, dnes jsme u Tebe moc myslely na všechny Andílky. Myslela jsem na Sofi, Lilku, Sašenku.. Kousek od Tebe spinká Andílek Hyneček z roku 1926. Toho jsem moc prosila, aby na Vás holčičky juknul a dal na Vás pozor. On je přece jen už o něco zkušenější Andílek a je to kluk, co Vás může ochraňovat. Závidím maminkám, co mají svoje děti, ať už v bříšku nebo v náruči. Ale já mám Tebe. Mám Tě v srdci a v nebíčku. Ty si náš malý andílek. Když jsme si dnes zapálili první svíčku na adventním věnci, moc jsme na Tebe vzpomínaly. A měly jsme u sebe Tvoje fotky. Byla si tady s námi. Myslíme na Vás Andílci a posíláme Vám naši lásku a vděčnost za tu čest, že jste nám dali možnost Vás poznat. Na chvilku, ale pro nás to bylo to největší štěstí, které nám umožnil náš život. Bolest je snad každým dnem větší, protože si znovu a znovu tu ztrátu uvědomujeme, ale je to to jediné, co Vám můžeme dát. Andílku můj, Nelinko naše, moc Tě milujeme. Všem Vám přejeme krásnou sladkou noc, sny, které zahřejí a pocit bezpečí, které si zasloužíte. A jak mi teď říká Markétka, mám napsat ,,pusu manka".. to píšu svým dětem na vzkazy na malé lístečky. Jednou bych to psala i Tobě, Nelinko. Takže teď oficielně. PUSU MANKA

  Odpovedať na príspevok
 Vaše meno:
 E-mail:
 Názov príspevku: