Uvítanie
Slovo na úvod
Diskusné fórum
  » o anjelikoch
  » o všeličom
Poradenské fórum
Naše anjeliky
Skúsenosti a príbehy
Môj príbeh
Odborné názvy
Ako pomôcť?
Okno poznania
Nebeská záhrada
Naše detičky
  » diskusné fórum
  » poradenské fórum
Básne
Literatúra
Poslali ste nám
články z tlače
Zaujímavé stránky
Finančný príspevok
     
 
 

  Diskusné fórum o anjelikoch je venované našim zosnulým deťom - našim anjelikom a ich rodičom,
či všetkým milým ľuďom, ktorí sa chcú podeliť o svoju neľahkú životnú skúsenosť straty dieťatka.
.. Podelená bolesť je polovičnou bolesťou ..                              


    |     Nový príspevok    |     Prehľad    |     Hľadať    |        

  Titel  Autor  Datum 
 Nelinka
 Radka   28.11.2010   12:50:15 
 RE: Nelinka
 Radka   28.11.2010   20:01:38 
 RE: Nelinka
 Radka   30.11.2010   12:44:17 
 RE: Nelinka
 zuzana+peto   30.11.2010   18:22:16 
 RE: Nelinka
 Radka   30.11.2010   08:48:20 
 RE: Nelinka
 Gabi   30.11.2010   10:01:43 
 RE: Nelinka
 zuzana+peto   30.11.2010   18:12:15 
 RE: Nelinka
 Radka   30.11.2010   11:15:55 

  Titel : RE: Nelinka
Autor: zuzana+peto  ()     Datum:  30.11.2010 18:22:16

Radka, ty ani ja, za to nemozeme. Viem aj mna prenasleduju vycitky svedomia. Neustale ma napada, ze je to moja vina, ze som jej nejak ja ublizila. Ale rozum mi vravi nie, ved ja som ju strasne lubila, lubim a strasne som sa na nu tesila. Jedine to mohlo byt nevedomky.
Dnes je asi nejaky divny den. Aj mne sa od rana tlacia slzy do oci. Viem asi preco to je. Dnes sa najlepsiemu kamaratovi mojho manzela, narodila planovanym cisarkym rezom dcerka Laura. A preto som cely den z toho mimo. Nie ze by som nebola rada, som rada. Prajem im to.Ale nemozem to pochopit, ze vsetkym naokolo sa rodia zdrave deti a nam zomrelo. Je to tak nepochopitelne a neuveritelne.Ked som sa dozvedela, ze cakaju babatko bolo to tyzden predtym ako navzdy odisla Sofi. Bola som vtedy stastna. Tesila som sa, ze ich budu spolu vozit. Predstavovala som si, ze nase bude mat pol roka / nevedeli sme co cakame/ a im sa narodi. Preco je osud tak nespravodlivy , preco nam ju Pan Boh musel zobrat. Nepochopim nikdy. Odpust mi Sofi , strasne Ta lubim. Radka posielm Ti objatie a pozdravujem aj Nelinku. Zuzana

  Odpovedať na príspevok
 Vaše meno:
 E-mail:
 Názov príspevku: