Uvítanie
Slovo na úvod
Diskusné fórum
  » o anjelikoch
  » o všeličom
Poradenské fórum
Naše anjeliky
Skúsenosti a príbehy
Môj príbeh
Odborné názvy
Ako pomôcť?
Okno poznania
Nebeská záhrada
Naše detičky
  » diskusné fórum
  » poradenské fórum
Básne
Literatúra
Poslali ste nám
články z tlače
Zaujímavé stránky
Finančný príspevok
     
 
 

  Diskusné fórum o anjelikoch je venované našim zosnulým deťom - našim anjelikom a ich rodičom,
či všetkým milým ľuďom, ktorí sa chcú podeliť o svoju neľahkú životnú skúsenosť straty dieťatka.
.. Podelená bolesť je polovičnou bolesťou ..                              


    |     Nový príspevok    |     Prehľad    |     Hľadať    |        

  Titel  Autor  Datum 
 Vám maminky Andílků..
 Radka   18.02.2011   11:33:47 
 RE: Vám maminky Andílků..
 mirka   18.02.2011   20:32:43 
 RE: Vám maminky Andílků..
 lenka a mato   18.02.2011   20:56:36 
 RE: Vám maminky Andílků..
 zuzana+peto   18.02.2011   19:42:52 
 RE: Vám maminky Andílků..
 Lenka   18.02.2011   13:24:27 
 RE: Vám maminky Andílků..
 Radka   18.02.2011   13:36:56 
 RE: Vám maminky Andílků..
 Lenka   18.02.2011   20:16:16 
 RE: Vám maminky Andílků..
 Radka   21.02.2011   14:21:42 
 RE: Vám maminky Andílků..
 Lenka   22.02.2011   09:40:07 
 RE: Vám maminky Andílků..
 mirka   22.02.2011   15:46:09 
 RE: Vám maminky Andílků..
 zuzana+peto   21.02.2011   20:25:46 
 RE: Vám maminky Andílků..
 Deni   21.02.2011   18:15:39 
 RE: Vám maminky Andílků..
 Lenka   18.02.2011   13:28:11 

  Titel : RE: Vám maminky Andílků..
Autor: mirka  ()     Datum:  18.02.2011 20:32:43

Radka, dúfam a čakám, každú noc...možno až príliš a preto ešte neprišla, neviem...so svokrou to mám podobné...myslím...ja totiž neviem,čo si mám už o nej myslieť. Oni sú v podstate zlatí, ale v niektorých veciach (citových) sa správajú úplne nepochopiteľne. Tiež sa mi dotkla bruška asi raz, aj to asi preto, že jej manžel niečo povedal, vieš u nás bolo istý čas podozrenie na vážny rázštep, sotva zlučiteľný so životom, nakoniec vysvitlo, že malá má "iba" nádor,kt. sa mal vyriešiť "estetickou operáciou a bola by úplne zdravá, žiaľ, nikto nepredpokladal, že to skončí takto. Ja si nemôžem pomôcť, ale mám pocit, že sa im uľavilo. (nech mi Pán Boh odpustí, ak to tak nie je)Ja som sa vyjadrila, že ak bude Terezka aj postihnutá, urobím pre ňu max. ak bude treba predať dom a vzdať sa vlastného dvora a všetkých tých výhod, bez váhania to urobím a odídem niekam, kde jej zabezpečím čo naplnohodnotnejší život, čo by tu možné nebolo. Oni dali manželovi pri kupovaní podmienku, nepripustili, aby z dediny odišiel a ja mladá, zaľúbená, bola som vďačná za dom atď. a vlastne tie vzťahy sa ukázali až potom...keď malá umrela, tiež mi stále hovorila, ako musím žiť ďalej, že oni ma potrebujú, však dr. povedal, že ešte jedno dieťa môžme mať...nemohla som to počúvať, keď jej to manžel povedal, že nech sa so mnou radšej rozpráva o inom, tak sa radšej nerozprávala vôbec.Odvtedy sa témy nedotkla. Malej nikdy, ani raz nevyslovili jej meno, minule sa ma sýtala, či kvietky, kt. boli pri anjelikovi a sviečke som dostala od manžela. Nebola som schoná ani zareagovať, potom som jej povedala, že tie kvety kupujeme Terezke a že ich dostala od nás a kamarátky. Tak jej tento týž. poslala kvety. Naši sa veľmi trápili, aj trápia, už na Vianoce jej kúpili darček, nikdy na ňu nezabúdajú, ale oni ju nespomenú vôbec. Mňa to mrzí hlavne kvôli malej. Je predsa takým istým vnúčaťom ako Adamko a príde mi to hrozne nefér. Možno im krivdím, ale nedokážem to pochopiť, keď nevedia ako zareagujem, nech sa oýtajú, ale táto ignorácia...veľmi to bolí...uf, ale som sa rozpísala...
Terezka, ľúbim Ťa, z celého srdiečka...dobrú noc, lásočka...maminka

  Odpovedať na príspevok
 Vaše meno:
 E-mail:
 Názov príspevku: