Uvítanie
Slovo na úvod
Diskusné fórum
  » o anjelikoch
  » o všeličom
Poradenské fórum
Naše anjeliky
Skúsenosti a príbehy
Môj príbeh
Odborné názvy
Ako pomôcť?
Okno poznania
Nebeská záhrada
Naše detičky
  » diskusné fórum
  » poradenské fórum
Básne
Literatúra
Poslali ste nám
články z tlače
Zaujímavé stránky
Finančný príspevok
     
 
 

  Diskusné fórum o anjelikoch je venované našim zosnulým deťom - našim anjelikom a ich rodičom,
či všetkým milým ľuďom, ktorí sa chcú podeliť o svoju neľahkú životnú skúsenosť straty dieťatka.
.. Podelená bolesť je polovičnou bolesťou ..                              


    |     Nový príspevok    |     Prehľad    |     Hľadať    |        

  Titel  Autor  Datum 
 Lukáško
 Andrea   03.03.2011   14:08:07 
 RE: Lukáško
 Simba   03.03.2011   21:28:35 
 RE: Lukáško
 Andrea   04.03.2011   12:27:27 
 RE: Lukáško
 Iveta   07.03.2011   23:09:20 
 RE: Lukáško
 Andrea   09.03.2011   21:00:22 

  Titel : RE: Lukáško
Autor: Iveta  ()     Datum:  07.03.2011 23:09:20

Ahoj Andrejka,prajem Tebe aj Tvojemu drobčekovi vela vzájomnej lásky a sily vydržať to až do konca.Je to asi sebecké odo mňa,ale úprimne Ti závidím.Ja som prišla o to moje posledné dieťatko zatial skoro už pred 4 mesiacmi a už vôbec neverím,ze niekedy...............Ďakujem Ti,že na mňa myslíš,aj ja na Teba,prirástla si mi k srdcu,asi preto,že nám takmer v rovnakom čase odišli Lukáškovia.Ja sa stále topím v depresiach,zúfalých výčitkách a rôznych myšlienkach,či som nemohla tomu nešťastiu nejako predísť.Ale ty buď prosím ťa kôly maličkému silná.Keby som nepotratila,tiež by som teraz cítila pohyby drobčeka.Vieš pohlavie malinkého,alebo si to nechávaš ako prekvapenie?A prosím ťa kedy máš termín,aby som mohla sa s tebou aspoň potichúčky tešiť.Ja mám chuť vykričať sa do celého sveta a vykričať aj Bohu ako ma to bolí ako to v mojom vnútri kričí,ale od všetkých počúvam,aká musím byť sailná žena a za to by som ich poslala.......V sobotu krstila moja kamarátka bábätko,ja som sa v kostole psychicky zosypala a teraz tiež plačem.Andrejka mám ťa rada a budem rada,keď zostaneme spolu v kontakte.Myslím na Teba aj Tvojho pokladíka v nebi aj pod Tvojím srdiečkom a modlím sa za Teba,aby všetky tie slzy,ktoré si vyplakala za Lukáška, Ti Pán Boh premenil na slzy šťastia z lásky,ktorú v sebe nosíš a po ktorej túžiš.Pekné tehotenstvo Ti praje Iveta

ANJELIKOVIA MOJI NAJDRAHŠÍ ZMILUJTE SA PROSÍM VÁS NADO MNOU A ODPUSTITE MI MOJE ZLIHANIE.MOC VÁS MILUJEM.....MAMINA
LUKÁŠKO VYPROS U PÁNA BOHA PRE TVOJU NAJLEPŠIU MAMIČKU ANDREJKU ŽIVÉ,ZDRAVÉ,NA BOŽÍ OBRAZ PODOBNÉ DIEŤATKO....POSIELAM VŠETKÝM ANJELIKOM VRÚCNE OBJATIE....IVETA

Andrea napisal/a:
-------------------------------
Ďakujem Simba,je pravda že sa teším na dalšie bábätko a dúfam že sa už nič zlé nestane ,ale sú takéto dni ked ma to zase všetko chytí.Teraz som tri týždne marodovala,ale dala som sa vypísať lebo som zistila že nemôžem biť sama doma.Potom ma chytajú depky a všelijaké myšlienky.Bábätko je teraz v poriadku,darí sa mu dobre,dúfam že to tak zostane.
Tiež často myslím na Ivetku,aj ona-ako aj všetky čo sú tu-po toľkom nešťastí a trápení by si zaslúžili aby ich postretlo to obrovské šťastie v podobe krásneho,zdravého bábätka.

  Odpovedať na príspevok
 Vaše meno:
 E-mail:
 Názov príspevku: