Uvítanie
Slovo na úvod
Diskusné fórum
  » o anjelikoch
  » o všeličom
Poradenské fórum
Naše anjeliky
Skúsenosti a príbehy
Môj príbeh
Odborné názvy
Ako pomôcť?
Okno poznania
Nebeská záhrada
Naše detičky
  » diskusné fórum
  » poradenské fórum
Básne
Literatúra
Poslali ste nám
články z tlače
Zaujímavé stránky
Finančný príspevok
     
 
 

  Diskusné fórum o anjelikoch je venované našim zosnulým deťom - našim anjelikom a ich rodičom,
či všetkým milým ľuďom, ktorí sa chcú podeliť o svoju neľahkú životnú skúsenosť straty dieťatka.
.. Podelená bolesť je polovičnou bolesťou ..                              


    |     Nový príspevok    |     Prehľad    |     Hľadať    |        

  Titel  Autor  Datum 
 Lukáško
 Andrea   03.03.2011   14:08:07 
 RE: Lukáško
 Simba   03.03.2011   21:28:35 
 RE: Lukáško
 Andrea   04.03.2011   12:27:27 
 RE: Lukáško
 Iveta   07.03.2011   23:09:20 
 RE: Lukáško
 Andrea   09.03.2011   21:00:22 

  Titel : RE: Lukáško
Autor: Andrea  ()     Datum:  09.03.2011 21:00:22

Ahoj Ivetka,dakujem ,plačem ked to čítam,bolo to krásne,ja neviem tak písať.
Ivetka aj ja stále smútim za Lukáškom,chodím na cintorín rovno z roboty,aj ked som teraz už taká unavená,ešte domácnosť,a neviem či vieš že chodím do školy a chcem to ešte dokončiť -tak mám toho teraz strašne moc.Ale možno je to aj dobre ,nemám tolko času na trápenie.Na cintoríne sa vyplačem,porozprávam mu čo je nové,zapálim sviečky a idem domov.
Bábätko sa má zatial dobre,bola som na sone,ale neviem čo to bude ,tak sa vrtelo že to nebolo dobre vidieť.Nech je čo chce ,je mi to úplne jedno ,len nech všetko dobre dopadne.Termín mám 7.7.-inak Lukáško bol tak isto.6.7.zistili že mu nebije srdiečko a narodil sa 9.7.2009.Tak to bude presne po dvoch rokoch.
Ivetka ja tiež okolo seba vidím tak staré deti ako by bol Lukáško.Suseda má dievčatko a ešte jedna oproti nám tiež.Teraz už s nimi chodia pešo po ulici,také sú zlaté-taký by bol aj Lukáško.Ale ja nevládzem sa s nimi ani porozprávať,len sa pozdravíme a ja idem radšej dovnútra.Ono je to asi blbé,ale ja by som to nezvládla prihovoriť sa tým deťom.Mne je to tak lúto,ja by som sa rozplakala a to nechcem.Dúfam ,že raz to bude lepšie a všetko im to vysvetlím,aj ked myslím že ten kdo to neprežil ,ten to nepochopí.
Ivetka budem sa modliť aj za teba,aby........ved vieš,a aby sa ti splnilo to velké želanie.Treba len veriť,dúfať,ved sme hádam neni na tomto svete len aby sme trpeli??Ivetka drž sa ,raz bude lepšie a aj tvoju mysel ,ruky a všetko ostatné zamestná nejaké krásne, malé stvorenie,ktoré ti to všetko vynahradí.

  Odpovedať na príspevok
 Vaše meno:
 E-mail:
 Názov príspevku: