Uvítanie
Slovo na úvod
Diskusné fórum
  » o anjelikoch
  » o všeličom
Poradenské fórum
Naše anjeliky
Skúsenosti a príbehy
Môj príbeh
Odborné názvy
Ako pomôcť?
Okno poznania
Nebeská záhrada
Naše detičky
  » diskusné fórum
  » poradenské fórum
Básne
Literatúra
Poslali ste nám
články z tlače
Zaujímavé stránky
Finančný príspevok
     
 
 

  Diskusné fórum o anjelikoch je venované našim zosnulým deťom - našim anjelikom a ich rodičom,
či všetkým milým ľuďom, ktorí sa chcú podeliť o svoju neľahkú životnú skúsenosť straty dieťatka.
.. Podelená bolesť je polovičnou bolesťou ..                              


    |     Nový príspevok    |     Prehľad    |     Hľadať    |        

  Titel  Autor  Datum 
 pre Sofinku
 zuzana+peto   06.03.2011   20:11:56 
 RE: pre Sofinku
 zuzana+peto   07.03.2011   10:34:36 
 RE: pre Sofinku
 zuzana+peto   08.03.2011   07:28:56 
 RE: pre Sofinku
 Ivanka a Radko   08.03.2011   10:34:51 
 RE: pre Sofinku
 zuzana+peto   09.03.2011   07:19:32 

  Titel : RE: pre Sofinku
Autor: Ivanka a Radko  ()     Datum:  08.03.2011 10:34:51

Ahoj Zuzka. K tomu aby sme to pochopili by sme museli počuť slová toho, kto nám ich vzal.Ale to sa nestane. Ja si dodnes neviem odpustiť prečo sa to práve muselo nám stať.Aj napriek tomu, že čakáme vytúžené bábätko, prijala by som aj to moje, ktoré je hore v nebíčku.Nevidela som ho.Neviem ako vyzeralo, mám doma jedinú fotku, spomienku na nášho chlapčeka aj to, keď bol ešte fliačik.Mrzí ma, že som nepovedala lekárovi aby mi ho ukázal.Možno aj urobil dobre.Ale chcela by som ho vidieť. Raz sa mi s naším chlapčekom snívalo, bol to sen, kde čas rýchlo ubiehal, narodil sa mi a rástol.Niekto asi chcel aby som ho videla aký by bol fešák..:)Utkvel mi ten sen v pamäti.Na tú tvár nikdy nezabudnem.Bol celý na tatina akurát, že mal čierne vlásky.Život sa s nami zahráva a veľmi sa bojím aby sa aj tomuto bábätku niečo nestalo, čas sa námm neúprosne kráti a azačínam sa báť pôrodu.Ale najviac sa bojím toho, aby sa mi bábo narodilo zdravé.Testy mi síce vyšli v poriadku, ale človek nikdy nevie čo sa môže stať.Keď teraz pozerám televíziu a vidím koľkým ľuďom sa narodilo zdravé dieťatko a buď do roka umrelo alebo sa neskôr na ňom začala prejavaovať nejaká porucha.Toho sa veľmi bojím.Už by nám to mohlo byť vrátené za chlapčeka, ktorý musel odísť.A prajem Vám aby ste boli šťastní a mali ste dobrý pocit z toho, že Sofinka dáva pozor na svojho súrodenca. Zo srdiečka Vám to prajem..S pozdravom Ivana

  Odpovedať na príspevok
 Vaše meno:
 E-mail:
 Názov príspevku: