Uvítanie
Slovo na úvod
Diskusné fórum
  » o anjelikoch
  » o všeličom
Poradenské fórum
Naše anjeliky
Skúsenosti a príbehy
Môj príbeh
Odborné názvy
Ako pomôcť?
Okno poznania
Nebeská záhrada
Naše detičky
  » diskusné fórum
  » poradenské fórum
Básne
Literatúra
Poslali ste nám
články z tlače
Zaujímavé stránky
Finančný príspevok
     
 
 

  Diskusné fórum o anjelikoch je venované našim zosnulým deťom - našim anjelikom a ich rodičom,
či všetkým milým ľuďom, ktorí sa chcú podeliť o svoju neľahkú životnú skúsenosť straty dieťatka.
.. Podelená bolesť je polovičnou bolesťou ..                              


    |     Nový príspevok    |     Prehľad    |     Hľadať    |        

  Titel  Autor  Datum 
 advent
 marika   22.11.2011   14:31:05 
 RE: advent
 marika   24.11.2011   15:50:53 
 RE: advent
 samochinova   22.11.2011   18:26:43 
 RE: advent
 Lucie   22.11.2011   17:40:52 
 RE: advent
 andreachy   23.11.2011   22:11:24 
 RE: advent
 mirka   24.11.2011   08:58:13 
 RE: advent
 Lucie   24.11.2011   12:38:38 
 RE: advent
 Martina   24.11.2011   15:22:49 
 RE: advent
 VeNiKa   24.11.2011   16:02:17 

  Titel : RE: advent
Autor: Lucie  ()     Datum:  24.11.2011 12:38:38

Toho už se nezbavíme nikdy. Nepřestane se nám stýskat, nepřestanou nám chybět, nepřestane nás trápit, že tady s námi nejsou a obzvláště v tento čas. Ale přijdou zase i ty lepší časy, kdy k těm všem pocitům přibude zase i důvod se usmát. Sama jsem tomu nevěřila, ale je to tak. Člověk může milovat i se zlomeným srdcem. Každé z mých dětí si s sebou odneslo kus mého srdce a přesto stále zůstalo dost, abych mohla nakonec dál žít a přijmout nové světlo, které do našich srdcí přinesla naše holčička. Netuším proč to tak muselo být, proč jsem musela přijít o dvě děti, proč naše dcera musela zažít odmítnutí a nezájem vlastní matky, prožít dny, týdny a měsíce bez mámy, ale jsem vděčná za ten zázrak, který nás svedl dohromady. Bylo to opravdu to nejneuvěřitelnější, co se mi kdy stalo. Advent je pro mě stále náročné období. Potácím se mezi lítostí, smutkem, bolestí, vzpomínkami a stezkem a na druhé straně jsou tu dvě děti, které prožívají všechno to těšení, radost, umí pohladit a rozezvonit všechno kolem svým nakažlivým smíchem - s nima a kvůli nim můžu (možná snad dokonce musím) znovu prožívat svátky. Je to už jiné,prožívám svou radost skrze tu jejich a zároveň svůj vlastní smutek hluboko uvnitř. Rozhodně je to mnohem lepší než to čisté zoufalství a smutek, které jsem prožívala ty 3roky, kdy moje srdce bolelo a překypovalo láskou, kterou nemělo komu dát. Posílám všem velké objetí a pohlazení.- Jak maminkám, tak jejich andílkům. Držte se!

  Odpovedať na príspevok
 Vaše meno:
 E-mail:
 Názov príspevku: