Uvítanie
Slovo na úvod
Diskusné fórum
  » o anjelikoch
  » o všeličom
Poradenské fórum
Naše anjeliky
Skúsenosti a príbehy
Môj príbeh
Odborné názvy
Ako pomôcť?
Okno poznania
Nebeská záhrada
Naše detičky
  » diskusné fórum
  » poradenské fórum
Básne
Literatúra
Poslali ste nám
články z tlače
Zaujímavé stránky
Finančný príspevok
     
 
 

  Diskusné fórum o anjelikoch je venované našim zosnulým deťom - našim anjelikom a ich rodičom,
či všetkým milým ľuďom, ktorí sa chcú podeliť o svoju neľahkú životnú skúsenosť straty dieťatka.
.. Podelená bolesť je polovičnou bolesťou ..                              


    |     Nový príspevok    |     Prehľad    |     Hľadať    |        

  Titel  Autor  Datum 
 terezka
 mirka   13.12.2011   20:07:41 
 RE: terezka
 mirka   14.12.2011   22:05:08 
 RE: terezka
 Jana   13.12.2011   20:37:27 
 RE: terezka
 mirka   14.12.2011   22:07:33 
 RE: terezka
 Slavka   14.12.2011   18:29:29 
 RE: terezka
 Radka   19.12.2011   15:04:06 
 RE: terezka
 mirka   14.12.2011   22:10:36 
 RE: terezka
 marika   14.12.2011   19:24:31 
 RE: terezka
 lenka a mato   15.12.2011   20:07:40 

  Titel : RE: terezka
Autor: Jana  ()     Datum:  13.12.2011 20:37:27

Ahoj Mirka, len ti chcem povedat, ze raz bude lepsie. Prvy rok je najhorsi, zda sa ti beznadejny, v podstate ani nevies ze bol, teda okrem tej sialenej straty a bolesti.. druhy ta ide roztrhnut, ze by si uz aj chcela normalne zit ale stale sa to vracia... Ale ono sa to pomalicky zacne lamat. Terezka ti sice nikdy neprestane chybat, nikdy sa neprestanes pytat PRECO?? ale prestane to byt take sialene. Proste to len prijmes ako sucast same seba, sucast svojho zivota. Chcem ti len dodat sily, ze este to raz bude vsetko fajn, Terezka je niekde tam hore a raz ta objime a bude sa tesit na svoju krasnu maminku. Drzim Palce Mirka, kedysi som to tu pisavala.. Nastav svoju tvar slnu a vsetky tiene padnu za teba.. Ked mi Ondrik odisiel robievala som to casto... Slnku vetriku, jemnemu dazdu.. Vzdy som to bravala ako pohladenie od mojho krasneho chlapceka.. Asi som ho uz nechala odist na svoje anjelikovske miesto, uz to tak casto nerobim, len miestami si asi uz aj tu maminy mysleli ze mi siblo, Ale Ondrik je mojou najkrajsou sucastou a ani smrt to nezmeni, lubim ho a vzdy to tak bude. Mirka drzim ti palce, len som chcela kusok pridat nadeje ze raz ti bude lespie. jm

  Odpovedať na príspevok
 Vaše meno:
 E-mail:
 Názov príspevku: